Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nfsu17

    veterán

    válasz djnice #68554 üzenetére

    Amit tettem:
    -áttettem a CE-t a 4GB-os sd-ről egy 64GB-os SD-re (SDCA3/64GB) (nem ért semmit, kb nem is lett gyorsabb semmi)
    -legújabb nightly (20-i)
    -beállítottam az engedélyezett frekiket (1080p@29,97; 1080p@30, de ugye így sem jó, ahogy 1080p@59,94-ben sem)
    -kadenciahelyes lejátszás is megy
    -HW gyorsítás engedélyezve, mert ki is írja
    -CPU használat kb "semmi" extra, bár csak annyit látok, hogy a 4 mag mennyin dolgozik egyenként, egy "összesített" (átlagolt) CPU %-ot ott nem látok (feldolgozási információ menü)
    -amikor megdöccen, elkezd darabosan menni, pl krokodilos rész, akkor semmi extra CPU usage nem jön elő, előtte is, utána is kb ugyanannyi
    -hőmérséklet nem tényező (szerintem), mert akár bekapcsolás után (hidegen) is már csinálja, mindig pontosan ugyanott, ugyanazokon a részeken (70 fok fölé amúgy is csak akkor megy, ha 4k60 megy)
    -performance módban van a gép (ondemand módban képes megdöcceni máskor is, pl gemini man sample (4k 59,94 HEVC), ott csak performance módban "sima", ondemand módban megdöccen a kameramozgás)
    -a redbull sample meg ondemand módban is vajsima végig :F
    -USB3-ról, egy 128GB-os microsd kártyáról (ami egy USB3-as olvasóban van benne) megy a lejátszás...mindegyik esetben...de megnézem hálózatról is, bár megenném a kalapom, ha ez befolyásolná

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák