Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DoItYourself

    Topikgazda

    válasz SunMount3r #6269 üzenetére

    Ha nem magadnak veszed, biztos, hogy kell a hangfal? Nem akarlak lebeszélni róla, csak eggyel több kacat, amit lehet kábelezni, ki-be kapcsolni, stb. Biztos, hogy annyira rossz a hangjuk ezeknek az LCD tévéknek?
    Az AV kimenetet nem sokan használják, ez az oka, hogy ilyen szegényes a "tesztelés".
    Azt, hogy szűkszavú az összefoglaló, most hallom először... majd igyekszünk, hogy megfeleljünk maradéktalanul. :F
    Ha olvastad, akkor tudod, hogy az S905X jelenleg (még) nem ajánlott. Az S905/S905X különbség is le van írva, be van linkelve.
    Van még régi Sunvell T95M is, jól felverték az árát, 2 hónapja még csak $35 volt az ára. Az S905X procisokon 6-os Android van, onnan a legkönnyebb megismerni. A Nexbox-os táblázat telitalálat, első találat a google keresőben a "s905 vs s905x" kifejezésre. Mondjuk az S/PDIF-es rész hülyeség benne, mindkettő tudja.
    A netezést én próbáltam android alatt, nem jött be. Akadozott a bevitel billentyűről, minden oldal mobil nézetben töltődött be. Szerintem szükségmegoldásnak elmegy, napi használatra kevés. Egy tablet sokkal jobban használható erre a célra.

    (#6273) azbest: kösz, holnap este nekifutok még egyszer.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

Új hozzászólás Aktív témák