Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacko66

    tag

    Ma megérkezett a Mecool BB2 2G/16G S912 boxom és azonnal felraktam rá sd kártyás fogpiszkálós módszerrel a CE 8.95.0-t. Beállítgattam mindent és elkezdtem tesztelgetni a videóimat. Külső hdd-ről megy nálam a filmnézés, a tévém egy Philips 43PUS6162/12. Sok zenei koncertfilmem van (BDRemuxok, 1080p, 720p) és ezeknél már probléma adódott. Ha egy kamera pásztázza a közönséget és a színpad felé fordul akkor úgy akadozik a lejátszás mint egy diavetítés. Ugyanez a rész a Mini M8S II boxomon LE 8.2.3.1-en teljesen sima és folyamatos. Másik dolog, hogy a BB2-n közeli képeknél fura kis zöld pontok jelennek meg az emberek arcán. Ezt sem tudom kitalálni, hogy mi okozhatja. A lejátszást próbáltam korlátozott és nem korlátozott színtérrel is de semmi változás. A youtube-hoz megkerestem a 8.95.0-hoz tartozó inputstream adaptive-t, beállítottam az mpeg-dash-t de a max felbontás 1080p.
    Még annyit, hogy mindkét boxon azonos premium high speed hdmi kábelt és azonos lan csatlakozót használtam ( a netem 500mbit/20mbit).
    A BB2-t egyelőre elraktam, használom tovább a Mini M8S II-t.

    Ha valaki esetleg tudna valami ötletet az akadozó lejátszásra és azokra a zöld foltokra akkor köszi előre is.

    Diablo 3 Battletag: Misilaci#1165 | PSN ID: OBH_MihalyLaci |

Új hozzászólás Aktív témák