Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kornl23

    tag

    Sziasztok,

    Kicsit már unalmas állandóan pendrivera másolni a filmeket és manuális feliratokat keresni hozzá és úgy rádugni a TV-re (nem okos).
    Gondoltam én is beszerzek egy Kodis lejátszot legalább letölti helyettem a feliratot. :)
    A fórumot olvasva rájöttem, hogy nagyon sok mindenre lehet használni ezeket a kis kütyüket.
    Úgyhogy kicsit elszaladt a képzeletem:

    1.körben amit kerestem, erre szinte bármelyik androidos lejátszó alkalmas.

    - FullHD lejátszás, 4k és 3D nem érdelek
    - Gyors menü kezelés, ne laggoljon
    - Jó minőségű wifi, albérletben nincs kedvem falat fúrni
    - PC tartalmának lejátszása

    2. körben miniNAS-ként is használnám, ha már van a fiókban elfekvőben egy 1T 3,5” Hdd akkor veszek hozzá egy külső tápos mobil racket.

    - Mobil rack csatlakozása milyen legyen (USB2, USB3, eSata)?
    - Samba megosztás menjen. Melyik a legjobb app androidra?
    - Torrentezés a fájlokat helyi pc-ről tudjam managelni, ha jól tudom akkor androidon ez macerás tehát kell egy jó LE rom a lejátszóhoz
    o jó lenne ha ütemezhető lenne a feltöltés, éjjel vagy ha dolgozok induljon el magától és áljon le ha haza értem

    3.körben, na ez szerintem vágy állom: T-home IPTV szolgáltatásának kiváltása, Mindig TV extra előfizetéssel
    - Működő driverrel el látott dupla DVB-T usb-s TV tuner beszerzése vagy belső tuneres készülék?
    - Kezelje a smart kartyát olvasót/
    - szoftveres oldalról Time shift és előre beállított felvétel a külső Hdd-re

    Ezt az egészet android / Iphone telóvel tudjam vezérelni belső hálón.

    Mennyire megvalósítható illetve életképes az elképzelésem?
    Bocs, hogy ilyen hosszú lett.

    Üdv

Új hozzászólás Aktív témák