Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz hevizms #15647 üzenetére

    "Leirtam az eszközt.Az LE verziót és a dtb fájlt is hozzá.Ennél többet mit irjak?"

    Én sem vagyok penge, de ha belenézel a telepíthető PVR kliensek közé, akkor hanyatt vágod magad, annyi van belőle. Még a telepített típust sem írtad le.

    Én pl. tuner-es box-ot használok tvheadend + hts PVR klienssel, aztán csodálkozom, hogy mi köze a külső hálózati várakoztatásnak a csatornalistához. Számomra valahogy nem egyértelmű az IPTV nézegetés (és ahogy kivettem Junkpod sem ebben az irányban kezdett gondolkodni)

    Szóval a történeted felét csak a mélyebben hozzáértők tudják kihámozni, mivel azt sem írtad le mivel van konkrétan problémád -> IP TV részt barkóbázni kell, mert ezek szerint külső USB tunerekről sem hallottál még és SZÁMODRA tök egyértelmű volt, hogy IPTV-vel van gondod :DDD

    "De aki akarta az megértette a kérdést"

    Ehhez meg csak annyit tudok írni, hogy nem csak akarás kérdése, hanem az is közre játszik sejti-e hogy mire gondoltál?

    ui.
    catalyst topikba is beugrott egy hasonlóan informatív kérdéssel ma valaki, aki leírta milyen hibaüzenetet kap win újrarakást követően meghajtó telepítésekor, de azt már elfelejetette leírni milyen win, milyen vga-ja van és melyik verziójú meghajtót próbálta telepíteni. Na a Te kérdéses is ennyire volt számomra informatív, mivel IPTV részen nem vagyok járatos, így honnan a ménkűből kellene tudnom/tudnunk mivel van gondod, ha nem írod le? ;]

    Amúgy meg mindegy is, a lényeg, hogy megvan a gyógyír a gondodra. A tálca sör mehet vargalex-nek hogy kapcsiból kitalálta mire gondoltál és mi a megoldás rá :DDD

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák