Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ejelhar

    senior tag

    válasz blakey #12400 üzenetére

    Lehet, én vagyok ennyire kényes és kiállhatatlan, de azért leírom:

    Éppen most rendelek majd egy Dune távot, mert a régi tönkrement (a play akadozik az eredetin, elöregedett).
    Közben vettem egy taníthatót, de az meg ócska. Túlképpen megfelel, de a nyíl gombok nem az igaziak, nehézkesek.
    Néztem a Logitech cumóit, de egy táv nekem ne legyen érintőképernyős, mert pont arra való szerintem egy távirányító, hogy ne nézzünk rá, vakon kezeljük. Kár, hogy a régieket nem kapni már.

    A Venz 10 némileg tetű volt (itt minden a Dune H1-hez mérve), ezen segített egy gyorsabb SD card.
    Szóval, a Venz 10 lassú egy 4 rugós SD-vel (16GB), a 9 rugós Sandisk Extreme alatt már pörgős, úgy már nem tudok belekötni.

    A Kodi az úgy nagyon rendben, ritka jó felület. Ütős, mindent ver, méghozzá menetből.
    De ugye az ágyból és heverészve és nyújtózva is akarja az emberfia kezelni, a távirányítóval hanyagul odamutatva.
    Nos, ebben még nem okay szerintem, valszeg függetlenül a konkrét készüléktől.

    Pl. nekem az is hiányzik, hogy olyan zökkenőmentesen ugorjon 10 mp-t vagy 1 percet mint a Dune.
    Vagy váltson hangsávot egy mozdulatra. Kis dolgok persze, de könnyű beleszokni a jóba. utánna már pont az ilyenek hiányoznak.

Új hozzászólás Aktív témák