Hirdetés
-
PROHARDVER!
Az AMD vs. INTEL vs. NVIDIA topikban - ami eredetileg VGA topik volt - felmerült, hogy ne legyen a VGA-ra korlátozva a beszélgetés. Tekintettel arra, hogy ez a topik jóval kisebb forgalmú, így ezt most bezárjuk, és a másik topikkal összevonva ott folytatódik tovább a CPU, processzor téma is.
Aktív témák
-
Wasquez
senior tag
válasz
lovas001
#845
üzenetére
Ezt írja a végén:
Összefoglalóan, röviden: Könnyen kivitelezhető, stabil, nem áll fenn a túlhúzás veszélye (persze csak akkor, ha meg vagyunk elégedve az így elért teljesítménnyel), kevesebb feszültséggel tudunk így hasonló üzemmódot elérni mint szoftveres húzásnál. De, végül is rátok bízom a döntést. Mindenesetre kösz hogy végigolvastad!
Ennyivel jobb mint a tisztán bios matatás.
Teljesen nem vagyok biztos benne, de talán olyan ez, mint ha egy csőből kivennéd a fojtás és úgy érsz el nagyobb légtömeget, vagy felemeled a nyomást. A végeredmény ugyanaz, de a második megoldás veszélyesebb és több energiát is felemészt.
Aktív témák
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14600KF 16/32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Bomba ár! HP ProBook 430 G3 - i3-6GEN I 4GB I 500GB I HDMI I 13,3" HD I Cam I W10 I Garancia!
- 8 GB-os GeForce RTX 2060 SUPER (OEM HP) - garanciával
- LG 83C3 - 83" OLED evo - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox!
- GYÖNYÖRŰ iPhone 14 Pro 128GB Space Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


