Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • weri

    senior tag

    válasz R3laX #29687 üzenetére

    Eleg egy gyengebb fesz kombinacio. Rengeteget jatszottam mar kulombozo fesz kombinaciokkal es a cpu, soc a legkritikusabb pontnak bizonyult eddig. Sokfele feszultsegbe ment a proci, lefutott minden meg a prime95 is, de valamiert nem volt stabil teljesitmenye a gepnek. Jatekokban erezhetoen valtozott a teljesitmeny megse vettem eszre semmit afterburnerrel se. Valoszinu milisecundonkent tortentek dolgok amiket mar nem mutatott ki egy program se.
    Pl. volt egy stabil 1.05-os soc feszem. Semmi nem crashelt semilyen ilyen jellegu baj nem kapott el. Ellenben gamekbe be-be akadozott. Feltettem 1.1-re es nalam megszunt ez a jelenseg. Szinte koppra ugyanezek a problemak jottek elo cpu es vga eseten is. Tehat en ugy tartom hogy nem fog az kifizetodo lenni ha 5°C-al kisebb lesz a homerseklet, kozbe meg szenvedek a stutteringektol pedig latszolag stabil a vas csak semmi nem mutatja ki kiveve az erzekeink :d :)) :Y

    Nem hiszek a véletlenekben. Az események mögött - bárhogy fordulnak is - mindig van egy terv.

Új hozzászólás Aktív témák