Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz R3laX #22933 üzenetére

    Nálam azért elég fontos a sebesség, bár csak egy RX580-am van WQHD-ra, de 144Hz-es, amit szeretek azért legalább 100FPS-el etetni, és ehhez mérten állítom be a grafikát. Én sokáig ezért is idegenkedtem az AM4 platformtól, extrém kényes vagyok a lagokra, és féltem a CCX-ek nem fognak erre jól hatni, de szerencsére ebben a tekintetben pozitívan csalódtam a rendszerben. :K

    (#22937) Alpi.: "Ha igaz, Jay-Z is odavert az XT-jének"
    Igen. :K Itt a végén beszél róla: [link] . Mondjuk ő 4,6Ghz magasságában hajtotta allcore, nyilván nem az alapvetően többé kevésbé biztonságosnak tartott 1,3V alatti feszültség tartományban. :DDD 4,2-4,3Ghz felett szvsz már többnyire nem opció hajtani minden magot, túl sok feszt kérne. A sok fesz, sok amper és sok hőfok együtt nem éppen jó a CPU-nak, főleg, ha a gyári PB limitek sem vigyáznak a rendszerre. Szóval nem árt észnél lenni. :K Ugyanez persze igaz a PBO-ra is.

    (#22944) Corsa02: Én minden feszt beállítok először gyári alapértékre, és utána szorzót állítok, és fix feszt a CPU-nak, SoC-nak, és igazából a CPU rész az kb. ennyi. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák