Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • chopin42

    őstag

    Na most már tényleg nem tudom, mire gondoljak. :W
    Nemrég írtam, hogy a gép stabil 6/6 3.7@1.25-ön, kivéve prime95, az 40 percig bírja, de cinebench 4x is lefut, doom vígan szalad, hs meg se kottyan. Javaslat: rakjak új biost (0805 volt fent) llc3, +130%, extreme phase, és úgy próbáljam...A fent taglalt javaslatok után ment 6/12 3.7 1.2625-ön 40 perc prime-ot, majd kifagyott, de azóta közelében sem járok...Elcsesztem volna a gépet? Összesen 4-5x fagyott stressz alatt (1x aida is, legutóbb).
    Azóta eljutottam a 0810-el oda, hogy 3.4-en is fagyott a rendszer facebook(!) alatt. Mondjuk itt csak 0.0625-öt kapott, de azt is azért, hogy ne melegedjen kegyetlenül (pillanatok alatt 45-50 közelében). Megpróbáltam alulfeszelni, de ennek eredménye az lett, hogy cinebenchben -200 pont 6/6 3.4-en. Memtest futott 6 órát, 0 error 4 teszt alatt 2933 cl16-on.
    Elcsesztem volna a gépet? Épp hsz írás közben fagyott, chrome állította vissza...
    ami fontos: mindenhol futott a hw info, illetve hd sentinel. Ai suite-el egszer megcsináltma az 5way optimalizációt, itt csesztem el?
    Jelendleg default minden, kivéve ram, de ezzel meg az a gond, hogy ugrál a magfeszültség 0.9 és 1.4 között, folyamatosan...ezzel mi a rákot tudok kezdeni?
    Zanzásítva: 0805-3.7@1.25 6/6-tól eljutottam a 0810 defaultig, mert minden más fagyasztott...
    Mitévő legyek? Bocs a hosszú hsz-ért, de az érdekel, mit csesztem el ennyir,e hogy már a 3.4-et sem bírja windowsban. 3.3-mat se... :W :O
    Nem egy tuningos procim van sajna, 1.35@4.0 már a win se indul, betöltés közben lefagy.

    Szakmai kérdések csak a fórumban...

Új hozzászólás Aktív témák