Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • vepe

    senior tag

    válasz greatchaos #4738 üzenetére

    Légyszi..ne akarj már olyat rám erőltetni, amire nem vagyok vevő...

    A hozzászólásaidból csak az jön le..hogy én milyen bunkó vagyok..meg olyan szemét(nem kell szószerint érteni)..mert gariba én nem veszem vissza...

    ha azért bunkó, f@sz vagyok, mert csak akkor vagyok hajlandó visszabizniszelni, ha sértetlen és hibátlanul jön vissza a memoria, akkor a szemedben legyek az....

    Nem akarom bántani wajkot és ez nem kimondottan rá vonatkozik...de hány olyan esetről hallottál már itt a ph-n, hogy valaki elküldött egy jó cuccot és a vevő visszaküldte, hogy rossz??...közben a vevő akarva/akaratlan cseszte el...egy memóriának elég annyi, hogy ad neki egy plusz feszt és kész...-na ez megint nem azt jelenti, hogy wajk feszeket emelt volna-...(akinek nem inge nem veszi magára)...

    Egyébként ha te csak így vissszaveszel dolgokat, hogy elküldesz valamit jóként és utána esetleg visszakapod rosszként(minde-mellé egy próbagariról volt szó)...akkor üzletelj így...

    A lényeg..leírom neked is és itt a témát lezárom...ha pisti átveszi a ramokat és nála műxik tökéletesen..megvan oldva a probléma..ha pistivel wajk nem üzleteli el..visszajön hozzám, letesztelem és, ha ugyanúgy működik, mint, ahogy vasárnap kivettem a gépemből...akkor visszabizniszelem én wajk-el, hogy ne érje veszteség...

Aktív témák