Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Balinov

    félisten

    Hali,
    nézegttem azt a linket,amit az első pár hozzászólásodnál írtál.
    nem tudok mást mondani,de EZEK ÁLLATOK! 3600MHZ!! folyékony nitrogénnel,ki az az elmebeteg akinek ilyenre futja,meg ráér ezzel szórakozni. meg szárazjeges hűtés...maradok inkább valami jófajta léghűtésnél,max vizesblokknál.

    egyébként kérdeznék az ittmegjelent nagyérdeműtől,félig offtopic,de mivel a Thorntonom gyk egy butított barton ezért megkérdezem:
    mi a vége léghűtéssel egy 2200+-os thortonnak (13,5x133 alapon)jelenleg 13,5 x 157) Dobna rajta egy jobbfajta cooler? Ugyanis hogy 13,5x166-on menjen már 1,725V kell neki és így se 100%-ba stabil. vagy esetleg DDR400-as ramokkal elérhető a 180-as FSB? (2430Mhz!) A lap 1 A7N8X rev 2. nf2ultra400-al.


    még 1 kérdés: találtam Loctite fűtőszáljavító festéket végre,így már nincs akadálya,hogy a +256Kbyte cache-t aktiváljam. egy 2122Mhz-es ''barci'' az milyen modellszámnak felel meg?

    köszi

    6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Új hozzászólás Aktív témák