- Hamarosan megkezdődik a nubia 2,8K-s táblagépének szállítása
- Barátokká váltak az eddig rivális AI-óriások
- ASUS blog: Ideális olcsó utazós gép lett az új Vivobook S14
- Az Aura Displays hordozható monitorhármasa jól felturbózhatja a produktivitást
- Dual Mode-os IPS monitorral adott magáról életjelet a Gigabyte
Új hozzászólás Aktív témák
-
dabadab
titán
Ha csak egy nagyon kicsit is tisztában lennél a japán módival, akkor tudnád, hogy ott bevett gyakorlat, hogy a hibrid autók akkuja a házak, épületek elektromos ellátására is képes
Ne nevettesd ki magad.
Egyrészt ez érvelési hiba, terelés, semmi köze ahhoz az állításodhoz, hogy "a Toyota masszívan építi a hidrogén ökoszisztémát". Ahogy látom, ezt igazán már te is elengedted, nincs semmilyen "masszív hidrogénökoszisztéma", csak nagyon távlati elképzelések, hogy majd egyszer lesz valami.
Azt hiszem, ezt a szálat el is engedhetjük, mondtál egy nagyot, amit a tények nem igazoltak.
Ha csak egy nagyon kicsit is tisztában lennél a japán módival, akkor tudnád, hogy ott bevett gyakorlat, hogy a hibrid autók akkuja a házak, épületek elektromos ellátására is képes
Tegyük rendbe a dolgot: a Chademo konnektor specifikációjának 2014 óta része a V2X protokoll, amivel megy a hálózatba visszatöltés, de ezt messze nem minden chademos autó támogatja (a japánok közül sem) és persze a technológia másik fele (a visszatáplálásra képes Chademo-töltővel felszerelt házak meg épületek) se nagyon létezik. Szóval bevett gyakorlatról nem igazán lehet beszélni, mivel ez leginkább elméleti lehetőség és - ismét mondom - semmi köze a hidrogénes infrastruktúrához.
Ja, és természetesen csak a plug-in hibrideken van eleve bármilyen elektromos csatlakozó, szóval, a többinél ez a lehetőség fel se merül.
Amúgy meg nem biztos, hogy pont engem kellene megtalálnod a "Ha csak egy nagyon kicsit is tisztában lennél a japán módival" kezdetű mondatokkal
Új hozzászólás Aktív témák
- Void RGB PC - i7 9700f, 16Gb RAM, RTX 2080Ti 11Gb stb.
- ÚJ PS5 Slim - FW 8.40 - Lemezolvasó - Lua Loader - Lua játék - Lapse
- új, bontatlan, iPhone 16E gyárilag kártya-független, apple világgaranciával
- Üzletből, garanciával, Macbook Pro Retina 16" 2019, Gray i9 64GB RAM 1TB SSD Radeon Pro 5500M
- Üzletből, garanciával, Macbook Pro Retina 16" 2019, Gray i9 64GB RAM 2TB SSD Radeon Pro 5600M 8GB
- AKCIÓ! Microsoft XBOX Series S 512GB játékkonzol garanciával hibátlan működéssel
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 12400F 16/32/64GB RAM RTX 3060 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- DDR5 16GB 8GB 32GB 4800MHz 5600MHz RAM Több db
- Keresem : Lenovo Legion 5 16IRX9 83DG0037HV
- Azonnali készpénzes Microsoft XBOX Series S és Series X felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged