Hirdetés

Aktív témák

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz DM-Fan #7021 üzenetére

    Namost képzeld el. Volt egy kis időm, és végigmentem a tv-m beállításain (én vagyok a zizegős pana tulaj :) ), és néztem hogy melyik beállítási ki-be kapcsolásával szűnik vagy csökken a zizegés. Hát ez az eco mode az. A helyiség fényviszonyaitól függően (?) megnöveli a kontrasztot, de ha kikapcsolom akkor a zizegés szinte megszűnik, elviselhető szintre csökkent (mondjuk hozzá kell tenni hogy kb 1.5 méterről nézem a tv-t, a bútorok leszámítása után ekkora nettó tér marad köztem meg a tv között a szobámban). Szóval ez úgy tűnik jót tett neki.
    Amúgy meg ha manuálisan a kontrasztot nagyon felhúzom, szintén erősödik a zizi. De nyilván ezt nem fogom tenni.

    Plusz kérdés. Be van dugva a tv-be a normál kábeltévé csatlakozó. A készülék tudja a dvb-t, tehát tud venni digitális jelet. Azt mondja a használati utasítás, hogy ha dvb csatornát akarok beállítani, akkor az összes hangolási adatom el fog veszni.
    Érdemes megpróbálni ezt a dvb-beállítást? Azaz lesz nekem bármiféle digiális adásom vajon? Jó kérdés, mi? :)

Aktív témák