Hirdetés

Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    hát .. gyermekeim az úrban ...

    aki azon bosszankodik hogy az autósok mennyire tahók a kerósokkal szemben, azt megnyugtatom, hogy az autósok egymással szemben is kibeba tahók, bunkók.

    derogál előzékennynek lenni ....de még a legkissebb mértékben is, de még ott is, ahol a kressz megkövetelné.....

    1.:

    az 1-es számú hely az, ahol be szeretne kanyarodni balra egy kocsi, indexel a képen, de nem tud, mert egy barom sem engedi ki

    és persze így az a sor kezd torlódni

    namármost a 2-es számú hely az, ahol 2 barom is ráál az útkeresztezősésre, hiába hogy áll az ő sora .... de az a pár méter is naggggyon fontos... megét le kell szarni az útkereszteződést, elvégre kocsiban ülünk, és mi most nagyon sietünk ... és mennnyünk máááár ....

    a 2-as számú helyből akkor lesz tragédia, amikor le akar kanyarodni a fekete kocsik küzöl is egy balra, de nem tud, mert az ő sora által megakasztott sor akasztja meg most őt ....

    és hiába, hogy a fekete kocsik sora is megakadt, akkor sem engedik ki a zöld kocsit, aki már a legelején is le akart kanyarodni, hanem csak ráál a 3-as helyen az összes kocsi egymásra, áll a sor, de nekik az a pár centi, hogy előrébb vannak, maga a mennyei megnyugvás.


    beszarás
    és képesek 10 percig így állni.


    nem tudom, ez egy különelőadásuk a számomra vagy mi, de ma reggel, amikor mentem, meg ma este is amikor jöttem, ezt elpróbálták. napközben te jó ég vajon még hányszor?

    szerintem béna balfasz vagy, ha kienegded azt az autót, és kis semmi gyökér, ha nyitva hagyod a keresztezőst. Legalábbis szerintük.


    magyarország. balkán
    meneküljön ki merre lát


    [kép] - [link]

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Aktív témák