Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz bLaCkDoGoNe #85001 üzenetére

    Nem arról van szó, hogy fontos-e, hogy tudjak beállítani saját háttérképet, de a lehetőség egyébként adott, csak éppen valamilyen teljesen érthetetlen okból a Microsoft azt szeretné, ha én nem az Xboxon tölteném le a képet hozzá, hanem fognék egy PC-t (vagy Mac-et ;]), ott tölteném le, abba dugjak be egy USB meghajtót, másoljam fel a képet majd vigyem át az USB meghajtót az Xboxhoz, dugjam rá, másoljam át az Xbox saját meghajtójára, majd térjek vissza a beállítások közé, ahonnan már be tudom állítani a frissen felmásolt képet háttérnek.

    Pedig adná magát, hogy elindítom az Edge-t, keresek egy nekem tetsző nagy felbontású képet, letöltöm és beállítom háttérnek. Ezt egy Windows tudja mondjuk 30 éve. Szóval nem arról van szó, hogy Neked vagy Nekem számít-e milyen a háttérkép a dashboardon, hanem az, hogy a Microsoft miért ilyen nyakatekert módon teszi ezt lehetővé. Hozzáteszem még az sem megoldás, hogy a böngészőben kiteszem teljes képernyőre a fotót és screenshotolom... mert nem lehet a böngészőt screenshotolni. :D

Új hozzászólás Aktív témák