Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Plebi

    senior tag

    Van valami szabályosság abban, hogy valaki újból kap GPU-t 300 Ft-ért vagy nem?

    Tegnap egyik rokonnak segítettem Goldot és GPU-t venni. 3 hónapja vette a One S-t használtan, de még kb 22 hónap garival. Akkor beaktiváltam neki csak próbaképp a 300Ft-os 3 havit. Lejárt, HA-n musztiii-tól vettem neki megint 3 havi Goldot, és szintén volt lehetőség bekattintani a 300Ft-os GPU-t.

    Én magamnak tavaly karácsonykor vettem a One X-et újan, Star Wars FO csomagban, befizettem egy év EA Access-t, meg (akkor még nem olvastam az egy év kiterjesztést, stb) 3 havi próba GPU-t. Azóta sem kapok 300 Ft-osat, hogy olcsóbb legyen az egy év :D

    Neki megvettem akkor spintire-t online, lehet ez is számít, nekem a bundle játékon és EA accesen kívül nincs más vásárlásom. Nem a 300 vs 4190 fog földhöz vágni, csak érdekes a szitu.

    Gigabyte B450 Aorus Pro; Ryzen 5 3600; 16GB DDR4 3200 HyperX Predator, Sapphire Pulse 6600, SSD-k+HDD; NZXT H510 Elite; CM Silent Pro M2 620W; NZXT X62 Kraken; Dell 2311H; XSX; PS5

Új hozzászólás Aktív témák