Hirdetés
- Milyen nyomtatót vegyek?
- Melyik tápegységet vegyem?
- SSD kibeszélő
- Xiaomi Mi Box androidos médialejátszó 4K és HDR támogatással
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Apple MacBook
- TCL LCD és LED TV-k
- Fujifilm X
- Internet Rádió építése (hardver), és programozása
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- koxx: Égi szellem karbonból: ATK Blazing Sky Ghost Extreme egér
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
-
50 - 1
33880 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2025-09-09 09:23 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
ATM_automata
őstag
Ez jó kis topic! Grat hozzá!
Annyi meglátásom lenne, hogy esetleg policyba vagy 1-es HSZ-be be lehetne tenni, hogy aki képet tesz fel, az írja be elé (ahogy már páran csinálták is), hogy mivel csinálta, milyen widget, launcher, home az amivel létre lehet hozni, így egy csomó fölösleges posttól megszabadítanánk a topicot. 
-
Karma
félisten
1) Ez nem feltétlen igaz, konfigurálás kérdése. Nem véletlen vannak autokillerek és tsa., amik pl. a képernyő lezárásakor takarítanak.
1+) Egyáltalán nem bullshit az, maximum nem ugyanarra gondolunk. Engem például határozottan idegesít, ha laggol a telefon (ami szintén része az UX-nek), és azért úgy tűnik, hogy nem vagyok egyedül vele

2) Kevered a platformokat, a hibernálás WP7-en és iOS-en van. Androidon egyébként se "programok" vannak, hanem activityk, service-ek etc., és például a service-eket senki se iktatja ki automatikusan.
-
schawo
titán
Az ellenzők meg azt nem képesek megérteni, pedig már mióta van Android, hogy a garbage collector egy tetűlassú állat. Ha nincs elég szabad RAM, akkor pontosan akkor fogja elkezdeni a takarítást, amikor rányomsz valamire -> pont a szemed láttára lesz lassú a rendszer. Ez pedig egy szar, inkonzisztens user experience-et eredményez.
Plusz egyéb filozófiai szempontok.
Viszont sokkal több hasznos időd megy el a takarításal, mint amit a gc- vel vesztesz.
User experience meg egy marketingbullshit.
(#46) sagesz93 a programok nem futnak, hibernálva vannak, cpu időt nem visznek.
-
Karma
félisten
Semmi jelentősége, az android foglalkozik azzal, hogy mindig minden programnak legyen elég memória. Az, hogy éppen mennyi a szabad, tök mindegy. Épp ezért sincs semmi értelme programkillereket használni. A programok takarításával a rendszer törődik. Csak a userek ezt még nem képesek megérteni sok évi pc használat után.
Az ellenzők meg azt nem képesek megérteni, pedig már mióta van Android, hogy a garbage collector egy tetűlassú állat. Ha nincs elég szabad RAM, akkor pontosan akkor fogja elkezdeni a takarítást, amikor rányomsz valamire -> pont a szemed láttára lesz lassú a rendszer. Ez pedig egy szar, inkonzisztens user experience-et eredményez.
Plusz egyéb filozófiai szempontok.
-
sagesz93
addikt
Semmi jelentősége, az android foglalkozik azzal, hogy mindig minden programnak legyen elég memória. Az, hogy éppen mennyi a szabad, tök mindegy. Épp ezért sincs semmi értelme programkillereket használni. A programok takarításával a rendszer törődik. Csak a userek ezt még nem képesek megérteni sok évi pc használat után.
Én ezzel tisztában vagyok, de engem zavar ha mennek a háttérben azok az appok, amiket nem szeretném hogy menjenek. Nem a szabad ram miatt zárom be őket.
-
schawo
titán
Semmi jelentősége, az android foglalkozik azzal, hogy mindig minden programnak legyen elég memória. Az, hogy éppen mennyi a szabad, tök mindegy. Épp ezért sincs semmi értelme programkillereket használni. A programok takarításával a rendszer törődik. Csak a userek ezt még nem képesek megérteni sok évi pc használat után.
-
sagesz93
addikt
80-130MB között...

az nagyon kevés a cucchoz képest...
az én blademen meg van 250-290 mega szabad, pedig 1-2 app meg van menekítve a kilövés elől
-
dirty.yakuza
aktív tag
-
sagesz93
addikt
Köszi. A Fancy-t nem használom mert néha elfelejti frissiteni az időt...

De lehet csak a Task killer szivatott!
Hát ha nem lövöd ki task killerrel, akkor megy rendesen

galaxy s-nél azért van elég szabad ram, vagy nem?
-
dirty.yakuza
aktív tag
-
sagesz93
addikt
Szép Clock Weather! Miféle?

őő, fancy widget pro, azon belül meg gondolom megtalálod ezeket a skineket

egyébként "oscilloscope" a clock és "miui weather" az időjárás skin. -
dirty.yakuza
aktív tag
-
Murderer69
őstag
33.-as hozzászólás! Természetesen PS-al vágdosom. A Desktop Visualizerben lehet többféle fekvő vagy álló formátum közül választani.
A Clock/Weather widget SiMi Clock.
uhh tényleg..
azért van a szemem hogy legyen mivel pislogni
a widgetre meg tök azthittem hogy Beautiful widget azt is jól benéztem...
áhh ez a vasárnapi meló nem nekem való és még hól van a 2óra

-
sagesz93
addikt
-
dirty.yakuza
aktív tag
a képeket magadnak vágtad PS-el?
ma szabad kérdeznem milyen méretet használtál illetve az álított 1x3-as képet hogyan tetted be? mert ha jól látom csak fekvő lehetőségek vannak...
jah és még 1 kérdés a BW widgetnek mi a neve mármint a clock-nak és a weather-nek
köszi előre is
33.-as hozzászólás! Természetesen PS-al vágdosom. A Desktop Visualizerben lehet többféle fekvő vagy álló formátum közül választani.
A Clock/Weather widget SiMi Clock.
-
Murderer69
őstag
a képeket magadnak vágtad PS-el?
ma szabad kérdeznem milyen méretet használtál illetve az álított 1x3-as képet hogyan tetted be? mert ha jól látom csak fekvő lehetőségek vannak...
jah és még 1 kérdés a BW widgetnek mi a neve mármint a clock-nak és a weather-nek
köszi előre is
-
Murderer69
őstag
-
dirty.yakuza
aktív tag
-
dirty.yakuza
aktív tag
Most egy ilyen a "fő képernyőm". Egyszerű, de nagyszerű. Régebben volt jobb, de még nem feküdtem rá a témára Darky 7.7 alatt

szerk: frankó a topic, megy is a kedvencekbe- Darky 7.7 ROM
- Beautiful Widgets
- Digital Clock WidgetsKöszi szépen!
(Mindenkinek!) -
sztrogoff19
tag
Most egy ilyen a "fő képernyőm". Egyszerű, de nagyszerű. Régebben volt jobb, de még nem feküdtem rá a témára Darky 7.7 alatt

szerk: frankó a topic, megy is a kedvencekbe- Darky 7.7 ROM
- Beautiful Widgets
- Digital Clock WidgetsMasta FRG,
valóban egyszerű és a régi valóban jobb volt

(valamennyire még emlékszem, hogy milyen képernyőt linkeltél anno, az SGS topicba)
Ha politikailag korrekten akarnék fogalmazni, akkor azt mondhatnám, hogy letisztult és funkcionalista képi világot alkottál meg a mobiltelefon készülékeden

-
MartOOn
addikt
Mivel az eddigi 1.hsz. elavult így gondoltam, kicsit felfrissítem/kiegészítem.
A témázgatás legelső lépése, hogy a gyári launchert lecseréljük valami másra. Erre rengeteg alternatíva létezik, a legismertebbeket néhány szóban be is mutatnám.
A régi klasszikus megújult alapokon.
2. Go Launcher EX (1.6+)
A legjobb szó a jellemzésére talán a "mindenes". Rengeteg téma,beállítási lehetőség, viszont ennek ára van. Nem takarékoskodik az erőforrásokkal.
3. Holo Launcher (1.6+)
Holo kinézető, kisméretű, de mégis elég jól customize-olható launcher. Kis energiaigényű. Megeszi az adw,go,apex,nova témákat is. Illetve van egy nagy testvére ami 4.0+ rendszerre van: HD
4. Nova Launcher (Prime) (4.0+)
A következő két launcher gyakorlatilag ugyanazt tudja, SZERINTEM nagyjából egyforma rendszer éhségűek.
5. Apex Launher (Pro) (4.0+)
Mint ahogy előbb is említettem, nagyon hasonlít a Novához. Ízlések és pofonok! Mindenki döntse el, hogy melyik jön be neki jobban.
Az utolsó kettő kicsit elfog térni az eddigiektől. Ezek más rendszer kinézetét próbálják lemásolni
6. Launcher 7 (Donate) (2.1+)
Ahogy a neve is mutatja WP7 szerű csempés megjelenést lehet elérni vele.
7. MiHome (2.3+)
Miui kinézető kezdőképernyőt fogunk kapni.
Aki nem akar nagyon belemélyedni a dolgokba, éppen csak egy picit egyedibbé tenni a telefonját, az Play-en rákereshetek a különböző launcherekhez témákra/iconpackokra. Ezeket többnyire csak alkalmazni kell és utána örülni. A launcherekben ki lehet egyesével is cserélni az ikonokat. Sima .png képeket is fel lehet használni. Viszont aki nem akar sajátot készíteni az ITT is keresgélhet.
Következő lépés a widgetek:
Playen tucatszámra lehet találni MINDENRE widgetet, éppen ezért csak a legnagyobbakat emelném ki.
1. UCCW
Mi más is lehetne az első mint az uccw. Ezzel gyakorlatilag bármilyen widgetet elkészíthetünk magunknak, legyen szó akár egy sima óráról, akár egy komplexebb, egész oldalas, mindent az arcunkba toló információ bázisról. Aki nem akar saját készítésével bajlódni, az talál play-en is rengeteg skint illetve xda-n.
Szám illetve szöveg formátumú widgetet tudunk vele készíteni.
3.Desktop Visualizer
Bár mekkora méretű widgetet tudunk létrehozni, illetve saját képet tudunk felhasználni ehhez.Ezeken kívül még rengeteg clock,weather és társai widget található play-en.
Egyedi lockscreen készítésre is van lehetőségünk android alatt pl. Widgetlocker, Holo Locker, Go Locker, stb...
Amennyiben inspirációra, skinekre, témákra vágy érdemes a következő oldalakon kutakodni:
deviantart.com
mycolorscreen.com
illetve a már korábban említett xda, play és itt a PH!-n.hali! grat a home-hoz! egy kérdés, valami hasonlóban gondolkodom, esetleg tudnál segíteni hogy pl az 1x2-es és a 3x1-es widget hányszor hány pixel? mekkorára vágjam a képeket? köszi!
Üdv! -
Inarus
addikt
Mivel az eddigi 1.hsz. elavult így gondoltam, kicsit felfrissítem/kiegészítem.
A témázgatás legelső lépése, hogy a gyári launchert lecseréljük valami másra. Erre rengeteg alternatíva létezik, a legismertebbeket néhány szóban be is mutatnám.
A régi klasszikus megújult alapokon.
2. Go Launcher EX (1.6+)
A legjobb szó a jellemzésére talán a "mindenes". Rengeteg téma,beállítási lehetőség, viszont ennek ára van. Nem takarékoskodik az erőforrásokkal.
3. Holo Launcher (1.6+)
Holo kinézető, kisméretű, de mégis elég jól customize-olható launcher. Kis energiaigényű. Megeszi az adw,go,apex,nova témákat is. Illetve van egy nagy testvére ami 4.0+ rendszerre van: HD
4. Nova Launcher (Prime) (4.0+)
A következő két launcher gyakorlatilag ugyanazt tudja, SZERINTEM nagyjából egyforma rendszer éhségűek.
5. Apex Launher (Pro) (4.0+)
Mint ahogy előbb is említettem, nagyon hasonlít a Novához. Ízlések és pofonok! Mindenki döntse el, hogy melyik jön be neki jobban.
Az utolsó kettő kicsit elfog térni az eddigiektől. Ezek más rendszer kinézetét próbálják lemásolni
6. Launcher 7 (Donate) (2.1+)
Ahogy a neve is mutatja WP7 szerű csempés megjelenést lehet elérni vele.
7. MiHome (2.3+)
Miui kinézető kezdőképernyőt fogunk kapni.
Aki nem akar nagyon belemélyedni a dolgokba, éppen csak egy picit egyedibbé tenni a telefonját, az Play-en rákereshetek a különböző launcherekhez témákra/iconpackokra. Ezeket többnyire csak alkalmazni kell és utána örülni. A launcherekben ki lehet egyesével is cserélni az ikonokat. Sima .png képeket is fel lehet használni. Viszont aki nem akar sajátot készíteni az ITT is keresgélhet.
Következő lépés a widgetek:
Playen tucatszámra lehet találni MINDENRE widgetet, éppen ezért csak a legnagyobbakat emelném ki.
1. UCCW
Mi más is lehetne az első mint az uccw. Ezzel gyakorlatilag bármilyen widgetet elkészíthetünk magunknak, legyen szó akár egy sima óráról, akár egy komplexebb, egész oldalas, mindent az arcunkba toló információ bázisról. Aki nem akar saját készítésével bajlódni, az talál play-en is rengeteg skint illetve xda-n.
Szám illetve szöveg formátumú widgetet tudunk vele készíteni.
3.Desktop Visualizer
Bár mekkora méretű widgetet tudunk létrehozni, illetve saját képet tudunk felhasználni ehhez.Ezeken kívül még rengeteg clock,weather és társai widget található play-en.
Egyedi lockscreen készítésre is van lehetőségünk android alatt pl. Widgetlocker, Holo Locker, Go Locker, stb...
Amennyiben inspirációra, skinekre, témákra vágy érdemes a következő oldalakon kutakodni:
deviantart.com
mycolorscreen.com
illetve a már korábban említett xda, play és itt a PH!-n.Gondolatolvasó vagy!

-
MartOOn
addikt
mega kedvences topik! thx!!!

gyártok én is valami csinosat aztán tolom.

-
Ap3x89
aktív tag
jól megcsináltátok grat mindenkinek. remélem beindul ez a topik is!
-
#97544192
törölt tag
-
ForRedGlory
félisten
Most egy ilyen a "fő képernyőm". Egyszerű, de nagyszerű. Régebben volt jobb, de még nem feküdtem rá a témára Darky 7.7 alatt

szerk: frankó a topic, megy is a kedvencekbe- Darky 7.7 ROM
- Beautiful Widgets
- Digital Clock Widgets -
schawo
titán
-
htaos
tag
-
mumk1
addikt
-
babosmiki
addikt
-
Jadro
veterán
- Bármilyen ikont beállíthatsz, ez kép amit látsz, csak nem ikon van a képen hanem betűk.
- A power amp widgethez a transparent skin külön letöltés volt. Innen szedtem le.
- Igen a BW része. Mind az időjárás, mind az óra külön skinezhető. Jópárat le lehet tölteni a programmal.babosmiki: Igazad van, át lehet méretezni végülis, csak nem töltöttem még fel ide és nem tudtam mekkora thumbnailt csinál a PH! motor.
-
schawo
titán
-
legiaap
félisten
- A Launcher Pro-ban van ilyen beállítási lehetőség, hogy betűvel írja ki a menüket?
- A Power AMP-hez külön kell valahonnan letölteni cuccos, hogy ilyen átlátszó legyen?
- Az óra és a dátum az időjárás widget része? -
mumk1
addikt
HTC Desire MIUI Rom
Fancy widget
KillTime icon pack

-
babosmiki
addikt
-
Jadro
veterán
Igazad van. Lássuk sorjában:
- SGS a készülék
Felülről lefelé:
- Beautiful widgets
- Last call widget
- Power amp (átlátszósított widget skinnel)
- Extended controls az üzemmódokhoz
- Launcher pro az alja -
legiaap
félisten
Na akkor mesélj, milyen telefonon van ez a téma, mi a neve és milyen elemek láthatóak a képen.
Ezt mindenkitől kérem. Így van értelme ennek a topiknak, hogy megnevezzük a dolgokat.Köszönöm.
-
Jadro
veterán
-
babosmiki
addikt
Szintén WP7 ihlette téma teljesen más megvalósításban. Felhasznált elemek:
Launcherpro, SIMI Clock, Desktop Visualizer, és Yankoa WP7 ihlette ikonszettjeÉn odáig merészkedtem, hogy az összhang érdekében még a statusbart is eltakarítottam.




Jól néz ki meg minden,
de kisebb felbontású, méretű képeket könnyebben tudnánk megnézni.
#11. Erre gondoltam!

-
ans
aktív tag
Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy ezt hogy lehet összehozni:

-
Rém
tag
Szintén WP7 ihlette téma teljesen más megvalósításban. Felhasznált elemek:
Launcherpro, SIMI Clock, Desktop Visualizer, és Yankoa WP7 ihlette ikonszettjeÉn odáig merészkedtem, hogy az összhang érdekében még a statusbart is eltakarítottam.




Ez rendesen meg van szögelve.

Milyen telefonon van? -
dirty.yakuza
aktív tag
Szintén WP7 ihlette téma teljesen más megvalósításban. Felhasznált elemek:
Launcherpro, SIMI Clock, Desktop Visualizer, és Yankoa WP7 ihlette ikonszettjeÉn odáig merészkedtem, hogy az összhang érdekében még a statusbart is eltakarítottam.




Állat! Remélem leszünk még sokan! xda-developers-en annyi de annyi jó van és kb. egy magyar sem...

-
legiaap
félisten
Jó kis topik ez. Remélem nem zárják be.
-
schawo
titán
Szintén WP7 ihlette téma teljesen más megvalósításban. Felhasznált elemek:
Launcherpro, SIMI Clock, Desktop Visualizer, és Yankoa WP7 ihlette ikonszettjeÉn odáig merészkedtem, hogy az összhang érdekében még a statusbart is eltakarítottam.




-
B.Ricsike
őstag
Skynet258-nál a pont.
Launcher Pro Plus, Desktop Visualizer és természetesen Photoshop! 
THX.
-
dirty.yakuza
aktív tag
-
Skynet258
veterán
-
B.Ricsike
őstag
És ezt mivel teremtetted?
Skynet258: Kösz. Jól sejtettem akkor.
-
dirty.yakuza
aktív tag
-
dirty.yakuza
aktív tag
Mivel az eddigi 1.hsz. elavult így gondoltam, kicsit felfrissítem/kiegészítem.
A témázgatás legelső lépése, hogy a gyári launchert lecseréljük valami másra. Erre rengeteg alternatíva létezik, a legismertebbeket néhány szóban be is mutatnám.
A régi klasszikus megújult alapokon.
2. Go Launcher EX (1.6+)
A legjobb szó a jellemzésére talán a "mindenes". Rengeteg téma,beállítási lehetőség, viszont ennek ára van. Nem takarékoskodik az erőforrásokkal.
3. Holo Launcher (1.6+)
Holo kinézető, kisméretű, de mégis elég jól customize-olható launcher. Kis energiaigényű. Megeszi az adw,go,apex,nova témákat is. Illetve van egy nagy testvére ami 4.0+ rendszerre van: HD
4. Nova Launcher (Prime) (4.0+)
A következő két launcher gyakorlatilag ugyanazt tudja, SZERINTEM nagyjából egyforma rendszer éhségűek.
5. Apex Launher (Pro) (4.0+)
Mint ahogy előbb is említettem, nagyon hasonlít a Novához. Ízlések és pofonok! Mindenki döntse el, hogy melyik jön be neki jobban.
Az utolsó kettő kicsit elfog térni az eddigiektől. Ezek más rendszer kinézetét próbálják lemásolni
6. Launcher 7 (Donate) (2.1+)
Ahogy a neve is mutatja WP7 szerű csempés megjelenést lehet elérni vele.
7. MiHome (2.3+)
Miui kinézető kezdőképernyőt fogunk kapni.
Aki nem akar nagyon belemélyedni a dolgokba, éppen csak egy picit egyedibbé tenni a telefonját, az Play-en rákereshetek a különböző launcherekhez témákra/iconpackokra. Ezeket többnyire csak alkalmazni kell és utána örülni. A launcherekben ki lehet egyesével is cserélni az ikonokat. Sima .png képeket is fel lehet használni. Viszont aki nem akar sajátot készíteni az ITT is keresgélhet.
Következő lépés a widgetek:
Playen tucatszámra lehet találni MINDENRE widgetet, éppen ezért csak a legnagyobbakat emelném ki.
1. UCCW
Mi más is lehetne az első mint az uccw. Ezzel gyakorlatilag bármilyen widgetet elkészíthetünk magunknak, legyen szó akár egy sima óráról, akár egy komplexebb, egész oldalas, mindent az arcunkba toló információ bázisról. Aki nem akar saját készítésével bajlódni, az talál play-en is rengeteg skint illetve xda-n.
Szám illetve szöveg formátumú widgetet tudunk vele készíteni.
3.Desktop Visualizer
Bár mekkora méretű widgetet tudunk létrehozni, illetve saját képet tudunk felhasználni ehhez.Ezeken kívül még rengeteg clock,weather és társai widget található play-en.
Egyedi lockscreen készítésre is van lehetőségünk android alatt pl. Widgetlocker, Holo Locker, Go Locker, stb...
Amennyiben inspirációra, skinekre, témákra vágy érdemes a következő oldalakon kutakodni:
deviantart.com
mycolorscreen.com
illetve a már korábban említett xda, play és itt a PH!-n.[ Módosította: stevve ]
Új hozzászólás Aktív témák
-
50 - 1
33880 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Milyen nyomtatót vegyek?
- Path of Exile 2
- Metal topik
- Forza sorozat (Horizon/Motorsport)
- AliExpress tapasztalatok
- Google Pixel topik
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- Samsung Galaxy Felhasználók OFF topicja
- Linux kezdőknek
- Melyik tápegységet vegyem?
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest

Annyi meglátásom lenne, hogy esetleg policyba vagy 1-es HSZ-be be lehetne tenni, hogy aki képet tesz fel, az írja be elé (ahogy már páran csinálták is), hogy mivel csinálta, milyen widget, launcher, home az amivel létre lehet hozni, így egy csomó fölösleges posttól megszabadítanánk a topicot. 













gjoco1
