Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szimszonos

    őstag

    válasz #80123904 #171126 üzenetére

    Ne viccelj már hogy a legjobb studió.Max a ps fanboyoknak akik az Áncsártid ki tudja hanyadik részét is istenítik,csak mert ps exclusive.Játszottam mindegyikkel de tényleg Tomb Raider koppintásnak érzem én is,egy kicsit kevesebb fejtörővel és több akcióval.A TLoU-ról meg annyit hogy 10 perc játék 30 perc videó.Ennél már csak a Beyond Two Souls meg a Heavy Rain unalmasabb amik interaktív drámák,ahol videózunk,filmezünk,néha döntéseket hozunk és ennyi.Szinte minden ps exclusive játékhoz volt szerencsém de csak a Resistance 2-3 és Killzone 2 jatékok amiket nem kapcsoltam le idő előtt és végigvittem.Ezek pörgős fps játékok amik közelebb állnak hozzám,a többi ps exclusive mind felejthető kategória.Ps4 pont ezért nem kell nekem,mert ugyanezeknek a jatékoknak a remastered vagy folytatásai jönnek,ami tetszene nekem azok pont elfelejtve.Na jó van még egy Killzone Shadowfall de arról ne is beszéljünk,annál még a
    Killzone 2 is jobb volt sokkal.Autós játékok is gyengébbek,GT meg a Motorstorm amit erőltettek ps3-on meg ps4-en kijött az új GT de az is kritikán aluli.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák