Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szimszonos

    őstag

    válasz #80123904 #148669 üzenetére

    Az a legjobb az egy hónapos kód,mert csinálsz egy másik profilt a gépeden az új gamepasskód kedvéért,majd bejelentkezel az új profil mellé a sajátoddal,így már a saját profillal is tudod ugyanúgy használni a gamepass játékokat,és minden acsi,gamerscore is a saját profilodra megy.Arról már ne is beszéljünk hogy ha megadsz egy fizetési módot a kód aktiválásánál,akkor kapsz még egy hónapot ajándékba.A fizetés megújítást pedig mihelyst megkaptad a kódot lemondod,kb 2 perc és azzal sincs gond.Így okosan évente 6x veszel 1 hónapos kódot,ami kb 6x700ft=4200ft így évente.Szerintem ez nagyon baráti ár a havi 3000ft-hoz képest.Mindig csodálkozom mikor sokan az 1 havi gamepass kódjukat ingyen elherdálják azzal a magyarázattal hogy az ő profiljukkal nem tudnak játszani már a benne lévő játékokkal mert nem tudják aktiválni.De hogy nem,csak kicsit trükközni kell,de nem kell hozzá sok ész,mert én is magamtól jöttem rá.Ilyen "ajándék" kódokkal pedig újabb 2 hónapig játszhatunk ingyen a gamepass jatékokkal 😁.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák