Hirdetés
- AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Melyik tápegységet vegyem?
- Milyen alaplapot vegyek?
- Házimozi belépő szinten
- OLED TV topic
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- Milyen monitort vegyek?
- E-book olvasók
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
Új hozzászólás Aktív témák
-
Fall-N
veterán
Minden drágult sajnos. Hiába vannak olcsó telefonok, ha az ember akar egy, nem nagy elvárásokhoz méltó telefont (Full HD, Snapi 7xx vagy 8xx, 6 GB RAM minimum, 128 GB tárhely) akkor az 100ezer Ft körül van. 80 körül csak 4 GB RAM-ot kap az ember. Akcióban is két generációval ezelőtti telefon van 80-90 körül legalább 6 GB memóriával. Így 100 alatt vagy marad a kompromisszum vagy lehet kinyitni a bukszát. Erre jön rá a felár ha Samsung a telefon.
-
elfelejtette
veterán
Nem rossz készülék, de ennyi pénzből inkább 2db Realme GT2 Pro-t vennék...
-
neoforce
aktív tag
Igen drága ebben egyetértünk ha csak ilyen tekintetben nézzük akkor jogos amit mondasz. Csak ugye nem mindenkinek megfelelő az IOS.(nekem sem)Ennyi pénzt én sem adnék ezért a telefonért (már a mérete miatt sem).One+ önmagában nem ismerem szóval nemtudom milyen szinten van a cucc.
-
batai15
félisten
Nem ,nem kell el ájulni. Csak ennyiért minden tekintetben különösebb kompromisszum nélküli készüleket kap az ember amit hosszútávon tud biztosan használni . Az androidos gyártók ígérete erre nem elég.
iPhone xr-em egy O+P nord 2re cseréltem le.
Persze jobb készülék ,de három éves létére az xr sem sokkal roszabb. Ráadásul nevetséges hogy nord 2 esetén a két havonta érkező bugfix csak paraszt vakítás ugyan úgy nem sikerült még most sem pár alapvető bugot javítani . Azért ha iosnél be csúszott hiba hamar javítva lett , itt meg még azt se tudom mikor jön droid 12 rá. -
batai15
félisten
Mennyi ?
Ezerszer inkább ha már ennyi pénzt kell költeni telefonra az aktuális iPhone mint ez . Az már bizonyított hosszútávú használatban ,ráadásul emberi méretű maradt is. Nevetségesnek találom ezeket az árakat . Főleg a support vonatkozásban . Mert droidon eddig minden gyártó csalódást nekem . Jelenleg nord 2 használok , nevetséges a supportja pedig vánplusz amikről csak jókat olvastam , mondjuk még a xioami ezt is alul múlja . -
Nekem nagyon bejön, de az ára irreális. Már a Realme GT2 PRO előrendelve is az volt. Pedig az OPPO formavilága sokkal jobban átjött.
-
nuke7
veterán
sose fogom megérteni, hogy mire jók ezek az átmeneti méretek...

egy kézzel lehetetlen használni de gépelni meg nem lehet rajta... 1,2-1,3"-t hozzátéve lenne egy normális tablet, amin gépelni is lehet.így meg semmire se jó

-
Piotor
tag
480 mi. Valaki magyarázza el miben jobb ez, mint egy P30 Pro két évesen nyolcvanezerert.
-
joey04
titán
a zoom képességek minden szempontól kevesek ebben a kategóriában.

-
Nagya21
addikt
válasz
Elit3Zotya
#28
üzenetére
HAli!
Find x2 pró-m van, az tudja az 5* optikait, 10*hibrid zoom-ot(itt még egész jó a képminőség)
Üdv Nagya -
Doki42
őstag
válasz
bollokcs80
#9
üzenetére
Már van, fentebb írták. Csak tapasztalat nincs...
-
Ed3r_X_
nagyúr
Sajnálom, hogy az infra manapság ennyire hanyagolva van mindenben, pedig rettenet hasznos tud lenni. S5-ön még csomószor használtam, sajna utána már egy készülékemen se volt
-
krizsók
csendes tag
Sziasztok!
Oppo find x3 pro tapasztalatok kellenének.
Köszi -
7Heads Drago
veterán
Egynek nem rossz. Kíváncsian várom a user élményeket majd.
-
Jo lett a teszt. A telo is nagyon rendben van. Csodalkozva neztem, miert csak tetszett plecsnit kapott
-
Elit3Zotya
addikt
Kár a telefotó hiányáért, minimum egy 5x elbírt volna.
-
neoforce
aktív tag
válasz
freeknight
#17
üzenetére
Ön magában nem csak a készülék a lényeg, pl support pont a xiaomi-nál csak a csúcsnál van rendes support. Persze egyre jobbak a közép kategoriak is de az áruk is emelkedik.Nekem pl 2,5 éve nyuzom a Mi9 liteot, ami rohadt jó telefon de érezni már ennyi idő után hogy kevés és már support sincs.
-
vilmose33
őstag
Köszönöm a tesztet
-
válasz
freeknight
#17
üzenetére
Ott nem a hardverrel van a gond
Nekem ingyen sem kéne miuis telefon -
Hallosz
senior tag
Remek lett a teszt, lehet hogy folytatódni fog a team work?
A telefon mutatós jóféle és nem utolsó sorban időtálló, 4-5 évig kiszolgál. Ha így nézzük akkor annyira nem is vészes az ára. -
csoe
tag
Esetleg a tetőn kopogó esőcseppeket és a városi park madárcsicsergős hangjait is. Na, de mikrósütő? Zörgő műanyag zacskók? Edények mosogatása?
Viccen kívül, ez gyereknyugtató funkció. Ha megszokta ezt a háttérzajt, könnyebben nyugszik meg idegen környezetben. Nálam ilyen volt pl. a hajszárító.
-
freeknight
őstag
Én meg egyre azt látom, hogy igazából a csúcskategóriát el lehet engedni, már igencsak kevés kompromisszumot kell kötni egy olcsóbb telefonnal is. Nemrég vettem magamnak egy Poco F3-at 135ezer forintért hivatalos garanciával.
Hardveres képességekben nem nagyon van lemaradva, amit el kell engedni, az a vezetékmentes töltés illetve QHD kijelző, és kamerában kell kompromisszumot kötni. Persze, hogy jobb ez a telefon, na de 350ezer forinttal jobb? Ezt mindenki döntse el maga, számomra biztosan nem.
Régen nem volt kérdés, hogy az első androidos telefonom a Galaxy Ace helyett a HTC Desire lesz, bőven megérte a többletköltséget. De így 2022-ben a középkategória és a flagshipek között nagyon keskenyre szűkült a tudásbeli különbség, ellenben árban óriásit nyílt az olló.
Megengedthetnék magamnak egy X13 Pro-t is akár, de inkább vettem egy Poco-t, tökéletes megfelel, a különbözetből meg elmegyünk valahova majd egy hosszú hétvégére
-
#16377600
törölt tag
Továbbra is nagyon,nagyon tetszik...külsőre (& amúgy tudásban is). Szoftveresen már nem annyira az én világom..
az árazásról nem nagyon érdemes beszélni,nem lesz tömegtermék,de még mindig azt gondolom,ha egy picivel olcsóbbra lőtték volna be jobban jártak volna..
azért szívesen kipróbálnám!
-
ledgeri
nagyúr
Azért picit gáz azért isteníteni egy technológiát, mert az eggyel korábbi verzióját nem bírta jól kezelni a cikkíró...
-
zolomon17
senior tag
Az összefoglaló melletti dobozban látható 480 ezres árnál egy pillanatra kihagyott a szívverésem
Tudom, hogy gyatra a forint-bármi árfolyam és lassan hozzá kell szokni az $1000+ árcímkékhez, de ez akkor is megütött. A Oneplus 8T-t 200 körül vettem... -
samu74
addikt
Hát az látszik, hogy a csúcs cucc minden gyártónál közelebb van az 500-hoz,brand ide vagy oda.Lehet itt hőbörögni hogy egy Iphone vagy S széria mennyi, a kínai gyártók is elkérik a sok manit...Useren múlik már csak itt mennyi bizodalma van ezekhez. Supporton kívül még mennyire gyors a szerviz, lesz-e 3 főverzíó rá stb.
-
bollokcs80
Korrektor
Igazi kollektív munka lett ez a teszt, le a kalappal.
A készülék nagyon ott van a szeren, de úgy sejtem az ára alapján ez sem lesz tömegtelefon. Behozhatnák a sima X5-öt is, az a specik alapján talán visszafogottabb áron nyithatna - és még az is bőven jó telefon.
@Alicewake: Részvétem a Fold2 miatt, nem kis vesztség.
-
natë
nagyúr
-
leslien
nagyúr
mikorra várható a find x5 nővérek magyarszkiba?
-
-
Doki42
őstag
Jó a teló és a teszt.
Nem nagyon láttam ilyet ismerősöknél, majd ha tőbb embernek is lesz ilyen, meglátjuk. -
Azt gondolom vége az olcsó telefonok korszakának
Akkor ezt rosszul gondolod. Mindig is voltak és lesznek olcsó telefonok. Amire te gondolsz az a csúcskészülékekek árának az elszállása. Ebben van igazság sajnos. -
Kevin8997
tag
Rengeteg olcsó telefon van, igaz nem a felső kategóriában mert az már 300k felett van.
-
neoforce
aktív tag
Azt gondolom vége az olcsó telefonok korszakának, ez nagyon tetszetős készülék . Nekem pusztán a méret nem megfelelő (túl nagy) . A kamera képességek is elég jónak tűnnek bár ennyiért jónak is kell lennie.Köszi a tesztet. (Xiaomi 12 tesztet is varom).
Új hozzászólás Aktív témák
- Gitáros topic
- AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Sweet.tv - internetes TV
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Autós topik
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Budapest és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Melyik tápegységet vegyem?
- Revolut
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! iPhone 16 Pro 128GB White Titanium - Apple Gari
- Apple iPhone 17 Pro 256gb - Bontatla, Apple garncia, akár beszámítással
- Unihertz Titan 2, QWERTY billentyűzet, Android 15 - ÚJ!
- iPhone 16 PRO MAX 256GB natúr titán KÁRTYAFÜGGETLEN! Gyönyörű! Akkumlátor 99%! Fulldoboz!
- Apple iPhone 17 Air / 256GB / Kártyafüggetlen / 12 Hó Garancia / Akku: 100%
- BESZÁMÍTÁS! Asus H370 i5 9600K 16GB DDR4 512GB SSD RX 5700XT 8GB Rampage SHIVA CHIEFTEC 700W
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R5 5600 / RX 6700XT 12GB / 16GB DDR4 / 500GB SSD
- Shining3D EinScan Pro 2X 3D szkenner
- Honor 200 Lite 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- 12 GB-os DDR5 SODIMM laptop memória - garanciával
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Ezerszer inkább ha már ennyi pénzt kell költeni telefonra az aktuális iPhone mint ez . Az már bizonyított hosszútávú használatban ,ráadásul emberi méretű maradt is. Nevetségesnek találom ezeket az árakat . Főleg a support vonatkozásban . Mert droidon eddig minden gyártó csalódást nekem . Jelenleg nord 2 használok , nevetséges a supportja pedig vánplusz amikről csak jókat olvastam , mondjuk még a xioami ezt is alul múlja .




