Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stevenstyle

    senior tag

    válasz Def26 #106292 üzenetére

    Ebben nem értünk egyet. Szerintem pont Phil kaparta/kaparja össze a maradványokat a szálló pernye közül és kezdi talpra állítani a divíziót amit az előző inkmpetens vezetés "magáragyújtott" :D Csak azt felejtik el sokan, hogy ez nemcsak pénz hanem idő is. Megy a sírás, többek között én is sírok mint a fürdősqrva h nincsenek új MS exkluzív IP-k de közben azért csak pletykálják h az E3-on is már teaselt valamit vagy valamiket az MS zárt ajtók mögött csak ugye megint az idő faktor. 2 vagy 3 év alatt nem lehet csodát csinálni ha előtte romba döntöttek mindent. Ha jól tudom PS-en is Horizon közel 7 évig készült. Szóval ha most teaseltek valamit akkor kb azután láttak neki h Phil érkezett és kb 1 év múlva talán bejelentik. 1,5 vagy 2 év és meg is fog jelenni. Amennyiben igazak a pletykák. Sajnos idő kell hozzá ez ilyen. Nyilván ez csak az én személyes véleményem ;)

    Summa summarum én nem h nem küldeném el de szerintem abban a helyzetben amiben az MS volt, kb ez a krapi volt a legjobb ami az Xbox mint brand életében történhetett. Nyilván az előző vezetés képességeihez viszonyítva.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák