Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #02683648

    törölt tag

    válasz starr #92264 üzenetére

    Hát Jason Ward még mindig a Windows on ARM mellett érvel, igaz ebben a cikkben az android microsoft általi forkolásának, tehát egy MS-féle Android disztribúció létrehozásának az ötletét veti el (ami szerintem reálisan senkiben sem merült fel): [link]

    Emlékeztetőül, J. Ward volt az az ember aki hónapokon át sztárolta, egekig magasztalta a Wharton Brooks garázscéget, és az ő állítólag über-világmegváltó Cerulean márkanevű telefonját, aztán amikor kiderült h kamu az egész, még a főszerk is kijelentette, hogy
    "It's accurate that WhartonBrooks slightly overpromised and under-delivered with the Cerulean Moment. Some of that falls on Windows Central as a site, too, and our editors have had some important internal discussion about that." [link]

    Szerintem a WC-sek se tudják hogy mit gondoljanak, illetve az értelmesebbje szimplán nem vak a valóságra (ahogy az angol mondja "see the writing on the wall"), és tudja h a WM-nek ebben a formájában annyi.
    Nem véletlen hogy évekkel ezelőtt WPCentralról Windows Centralra változtatták a nevüket, ld még [link]

    Egyébként ez a cikk az mspoweruseren tükrözi a legjobban az én véleményemet is : [link]

    "My own conclusion in short, drawn from over 20 years of watching Microsoft’s mobile efforts, is that Bill Gates and Steve Ballmer was primarily to blame, firstly due to not understanding the need for the mobile web, secondly for kowtowing too much to the needs of carriers and enterprise (both mistakes Blackberry made) and lastly for trying to replicate the iPhone when that ship had sailed already. By the time Satya Nadella took over the writing was already on the wall, the patient was in terminal decline, and would have died anyway, after a more protracted illness."

    Nadellát ugyanúgy mocskolja, gyalázza minden fan, mint ahogy John Chen-t gyalázták a BB fanjai korábban, közben a helyzet az hogy amikor ők színre léptek, a hajó a WM/WP és a Blackberry esetében is már elment.

Új hozzászólás Aktív témák