Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Yaye

    őstag

    Na, kíváncsi leszek vissza kell-e adni Fisha diplomáját :D

    Amúgy én ezt a következőképp csinálnám (ha lenne ennyi időm és ilyen elborult lennék :) ) Szereznék két tök 1forma vinyót, egy jót és egy rosszat. A rosszat szétszedném és legyártanám a passzentos fedelet. Fognám a kis kempingasztalomat, az egész hóbelevancot bevágnám a kocsiba, és felhúznék valami jó magas hegytetőre, ahol kilométerekre nincs civilizáció. Mindezt szigorúan télen, hideg, szélmentes időben, jó nagy hóban. Szánkón behúznám a vackaimat a vadonba, aztán szépen leülnék egy bazinagy mező közepén és nagyon-nagyon lassan és óvatosan végrehajtanám a műtétet. Szvsz sokkal esélyesebb lenne a hosszútávú siker mint városban, akármilyen szobában (kivéve Kürt tisztaszobája persze).

  • Yaye

    őstag

    válasz tocsa #47 üzenetére

    Növények amik télen polleneznek? Nem erről nem hallottam, de bazierősen kételkedem is benne hogy lenne olyan növényünk amelyik mínusz húsz fokban akar mindenáron szaporodni, úgyhogy legalább valami konkrétat megpróbálhatnál mondani, mert ez így elég viccesen hangzik (persze nem zárom ki hogy igazad lehet). Jó nagy hóból maximum a fák lógnak ki, azok meg fix hogy nem polleneznek télen, szerintem még ha örökzöldek akkor sem.

    Már nem emlékszem kinek: A lélegzőlyuk mögött (legalábbis azokban a vinyókban amiket én annó szétszedtem) egy kis papírszűrőszerűség volt.

Aktív témák