Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gino20

    őstag

    válasz redati #1049 üzenetére

    :D köszi a jó tanácsot :D amúgy hetekkel, hónapokkal ezelőtt (tényleg csak gondolat szinten), de eszembe jutott, hogy nem kell ide TV, hagy szóljon és legyen projektor , de persze ennyire fanatikus mozizós nem vagyok meg új konzolosként, arra is gondolnom kell :) .
    Viccet félre téve tényleg azt érzem, hogy megörülök :DDD épp ma néztem bele cimbinél 65" (de árából itélve alsóbb kategóriás) SONY-n 4K-n egy sci-fi filmbe és néha az volt az érzésem, mintha lagolna, akadna (áá, de biztos a Netflix, online tartalom, stb), majd itthon is elindítottam ugyan azt, szintén Netflixen (eddig nem használtam, de nem is értem miért, baromi jó) és sokkal folytonasabbnak tűnik a 120Hz-es panelon. Megjegyzem páran már mondták, hogy de furcsa, már-már nem valósághű a kép folytonossága, de ezek szerint a 120Hz volt az oka. Ezek után azt érzem csalódás lesz a 60Hz hiába a sok egyébb és jobb technológia az EP660-ban.
    Már bánom, hogy nem ástam bele magam egy kicsit komolyabban a TV-s paraméterekbe, :((( , de elvileg már úton van a TV. Max élek a 30 napos elállás jogával és ráfizetéssel cserélem erre [link]

    Amúgy nem értem, hogy milyen irányba mentek a fejlesztések a 60Hz-el ha a 4-5 éves TV-m tudja a 120Hz-et, amit manapság szinte csak az OLED, QLED és felső kategórás LCD tudják :(

Új hozzászólás Aktív témák