Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Atilla001

    senior tag

    válasz DroiDMester #3647 üzenetére

    Hidd el nincs user error tökéletesen összeraktam mindenre ügyeltem előtte kipróbáltam mint mondtam ki is mértem. Mint írtam az alap fordulatszáma bekapcsoláskor körülbelül 600. Néhány perc múlva beáll és 830 környékén forog már itt is gyanús de ez még tűrhető. Ha elkezdek játszani akkor felmegy 1000 1100 környékére ezen a fordulaton és amikor veszi vissza a fordulatszámot akkor elkezd halkan kelepelni mint mikor nem megfelelő négyszög jelet kap a ventilátor és elkezd gerjedni azon a feszültség szinten. És engem rohadtul zavar hogy ennyit dolgoztam érte és nem lettem előrébb. Az eredetinek semmi hangja nem volt csak gyorsabban forgott és szélzaja volt, szerintem feleslegesen. ez ugyan lassabban forog de hangja van. Pont olyan hangja van ami átüt mindenen gyűlölöm ezt a változó kelepelést a fordulatszám változás miatt. Szóval nekem nem jött be inkább áldoztam volna kétszer ennyit mint Arctic. A be quiet 14 centis pure wings 2 is kidobtam emiatt csak éppen az több ezer órát ment már... Nekem nem vált be vagy az FSP szabályzása nem ideális ehhez a típushoz.

    Védd a természetet!

Új hozzászólás Aktív témák