Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Renato1993

    tag

    válasz #32577792 #55496 üzenetére

    Hát ez nagyon konstruktív hogy kiforgatod amit írtam :)

    Igen, azt tisztáztuk a legelején hogy nincs mindenhol DIGI, de a T egyszerűbb helyzetben van ha fejleszteni akar, a DIGI-nek egy terület esetén nulláról kell építenie mindent, a T-nek megvan az alapinfrája, saját oszlopok, alépítmények, gerincvezetékek, stb.

    De amit felhoztam fő problémának, hogy a T ott is az IPTV-t erőlteti ahol optikája van, pedig ott tuti úgy is meg tudná oldani mint a DIGI, de nem teszi, mert a pofátlanul magas havidíjon felül még megsarcol tévénként az STB-okkal.

    Amúgy meg a mai laposokban van PIP, szal két csatornát már tudsz egyszerre nézni két bemenetről :D
    És spec van hogy nagyanyámnak nem elég egy csatorna, és egyszerre kettőt néz két TV-n :))
    Lehet hogy te forevor alone típus vagy, de van ahol többen élnek egy háztartásban, netalán több TV is van, esetleg több is mint 3, amennyire a T ad STB-t.
    Bár gondolom tisztában vagy vele hogy erre utalt amit írtam, és csak ironikus akartál lenni, mert unatkozol :)

    Gigabyte GA-MA790XT-UD4P,AMD Phenom II X4 965BE,Sapphire HD5850, 240GB SSD, 2x4GB DDR3 RAM,Corsair VX450 táp,Tt VB6000BWSD ház,TOSHIBA DT01ACA200 2TB HDD

Új hozzászólás Aktív témák