Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kigyi_23

    addikt

    válasz snyper990 #150557 üzenetére

    Nem életszerű a zivatar esetén minden kihúzása. Természetesen, ha otthon van valaki ok ki tudja húzni, de lássuk be nem valószínű, hogy ezt megcsinálják az emberek. UTP kábeleket kihúzni mindenből, ha jön a vihar és természetesen minden konnektorból kihúzni a csatlakozókat akár a HDMI kábeleket is külön hát nem tudom. Én pl. csak nagy ritkán vagyok úgy, hogy pont otthon ér a vihar minden nap meg nem csinálhatja ezt meg az ember minden eszközénél. Nekem optika van mégis volt villámkárom nem 220-as hálózaton keresztül érkezett hanem UTP kábel szedte össze (padláson keresztül van átvezetve másik szobákba valószínűleg azok közül valamelyik, de a boxok pl. nem sérültek). A ház közelében húzott le nem voltam otthon amikor hazaértem csak az összeolvadt modemet találtam. (szó szerint össze volt folyva) a Switch-ig még eljutott na ott a védelem működött még a szomszédos UTP-n lévő nem kis értékű média lejátszó is kapott belőle, de a többi eszközöm szerencsére nem (bár ez lehet pont az ONT-be volt bedugva...)

    [ Szerkesztve ]

    https://www.youtube.com/user/kigyi23/

Új hozzászólás Aktív témák