Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GoodSpeed

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz BBéci #119435 üzenetére

    Májusban nekem is majdnem bekötötték a DIGI-t de amit leműveltek:
    Elsőnek kijött egy jogászkodó hülye alvállalkozó, aztán megszakértette, hogy nem lehet, mert társasház... elmondtam neki, hogy a UPC-t sem érdekelte, közösképviselő sincs, meg díj sem... mindegy oké, vannak ostobák... másodjára két héttel később jött volna egy, annak nem voltak ilyen jellegű problémái, viszont esett az eső, közölte, hogy sajnos így jártam, majd kérjek másik időpontot. Kaptam harmadik időpontot 11-nappal későbbre, de aztán nekem itt be is telt a pohár, meg akkor úgy volt, hogy a Telekom eléri az utcát (ja két végén sikerült is, mert egyébként Magenta 1 előfizetésem van a berettyóújfalui címemen, és pont idéntől optika váltotta az ADSL-t), és közben megállapodtam a Vodafone-nal pont a DIGI-re hivatkozva még a nyáron (mert a cécó májusban-júniusban ment), így:

    500/22Mbit: 2699 Ft
    TV Comfort HD CAM modul: 2600 Ft
    Telefon Nonstop L: 2000 Ft
    ePack: -600 Ft

    6699 Ft-ért. Csak ezen a 150-160 méteren így maradtak látszólag, de mondom különösebben nem zörget, mert a két kedvenc cégem közül az egyik itt is szolgáltat. Maximum nem lesz optikám, de eddig sem volt csak Újfaluban, ahol viszont nem lakom már :D

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Új hozzászólás Aktív témák