Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beniii06

    őstag

    válasz DJ. Ru$y #105891 üzenetére

    Az igaz, de ő sebbességre menne, nem mint backup és szintén el tudom mondani tapasztalatból, hogy a stick ugyanazon a helyen 16 Mbps-t tudott le és fel is(huawei stick az is és itt látszik kevés volt a szimmetrikus sebesség miatt), közben a B525 mellétéve 80/30-at tudott külön-külön megismételve a méréseket többször, direkt rálátással a szektor sugárzóra beltéren. Azt a következtetést vontam le, hogy a stick backupra jó, de ha sebesség is fontos akkor csakis céleszköz. Az LTE dolgok sosem voltak olcsók, de megéri az árát, egyszer kell megvenni ha ilyenre kell, a stickekkel további negatív tapasztalat, hogy nagyon melegednek és hamar kb 6-8 hónapon belül megadják magukat(24/7) azon felül, hogy gyenge az antennájuk is, így 2-3 stick árából kijön egy használt B525 vagy egy tplinkes változat. A kérdező azt kérdezte lehetséges-e, leírtam, hogy tapasztalatból így működik, majd eldönti, hogy megéri-e neki a minőség, ha várnia is kell rá pár hónapot(ahogy tettem én is) vagy a stickek fw flashelésével, kompatibilitásaival szivatja magát, hilink és társaira gondolok.

    [ Szerkesztve ]

    "Got any other secret weapons?"

Új hozzászólás Aktív témák