Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kovaccss

    tag

    válasz #30153472 #101511 üzenetére

    Mi a falu neve? Sima telefonkábeles, vagy milyen? Havidíj? Milyen TV csatornákkal?

    Nem ehhez kell viszonyítani a koaxos csomagomat. Neked az nem tetszik, amit leírtál, nekem meg az, amit én leírtam, minden csak viszonyítás kérdése, hogy kinek mi a jó és a rossz. Nekem sem jó, hogy 7400-at kell fizetnem a 150/5-ös netért és a max. TV csomagért, amiben hiába van 106+41 HD csatorna, ha sokszor nincs 1 nézhető sem. Közben az optikás 150/50-ért is ennyit fizetnek mások, az 1000/1000-ért meg csak 2e-rel többet.

    A kábel TV adások minősége hulladék. Direkt vettem tavaly egy kicsi használt full HD LED TV-t, hogy lássam milyenek a Telekom HD adások. Alig jobb, mint a sima adás. 1920×1080 50i a jel. Fos a bitráta, agyon van tömörítve, stb.. Sok az adatáramlás hiba, kockásodik a kép, akadozik, stb., pedig IPTV.

    Siralmas, hogy már 20 éve van internet Mo-on, és még mindig évekbe telik, mire a sima telefonzsinóros rendszereket lecserélik. Meg az, hogy még min. 10 évig nem lesz mindenütt optika az országban, max. egy kisebb részén. Mindezt egy olyan világban, ahol már nem lehet internet nélkül élni, dolgozni, vásárolni, stb.

Új hozzászólás Aktív témák