Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Nyugalmas éjszaka telt el. Szinte végig összesimulva aludtunk édessel. Vagy legalábbis így éreztem. Nyami. Tegnap több dolog is eldőlt. Ma Fehérváron leszünk délelőtt .A lányoknak tüdőszűrést kell letudniuk nekünk pedig 2 helyre tutira el kell mennünk tárgyalni munka ügyben. A 3. hely még bizonytalan de lehet oda is el kell ugrani. Éledezik az építőipar. Ezeket a munkákat most nekem sikerült szereznem. Holnaptól már megyünk erdőre fát vágni. Picit izgulok emiatt. Még soha nem végeztem ilyen munkát. Azért remélem helyt fogunk állni és balesetet sem szenvedünk. Nem szeretném ha rám dőlne egy fa..Még rengeteg szex vár rám az életemben amit ki nem hagynék. :P
    Ha egyenesbe állunk majd veszek újra egy vga-t. Nézegettem mi várható. Remélem a Fermi lenyomja majd a HD 5xxx sorozat árát. Bár elég sok meghibásodásról olvasok. Nekem elég lenne egy 5850 is. Persze szokás szerint a driverek még nagyon gyerekcipőben vannak a kártya teljesítményéhez képest. Mondjuk mire lesz pénzem rá ezek talán alakulnak.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák