Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Már ébren...Nem tudtam aludni. A szervezetem nem kért több alvást. Ha nem akkor nem..Azon tanakodok hogy felkutassam e a játékaim mentéseit és kimásolva azt újratelepítsem e a rendszeremet vagy hagyjam a fenébe és majd ha meg tudom venni az új vga.-t akkor tegyem újra. Tulajdonképpen semmi gondom nincs vele így lehet tolódik a dolog. Játszanom kellene picit. Legalább a félbehagyott játékokat befejezni. Nem is tudom.
    Tegnap a zsalu belső oldalával foglalkoztunk. A belső táblának a bordázatát kötöttük fel dróttal. Rém unalmas egy melo volt. Megszámoltam 120drótkötést kellett készítenünk. Ha nem szólt volna a rádió közben biztosan becsavarodunk. Nagyon nem is beszélgettünk. Zoli már nagyon várta a mai napot mert megy horgászni. Erről jut eszembe hogy tegnap szépen becsomagolva küldött mami a feleségének egy tangát amin ez a felirat van Inkább horgászni mennél? .Meghagytam Zolinak hogy ő nem bonthatja ki és küldtem egy sms.-t Verának hogy ne a Zoli előtt nézze meg. este jött is tőle egy köszönő üzenet. Remélem jót nevettek rajta és utána esetleg volt némi hancur is... :D
    Ma szerintem pihi mert holnap dolgozom. Kiszerelem a vinyómat és elviszem sógornőmhöz rajta töménytelen Star trek filmet. Nem konvertálom át neki mert a hangja alapból angol és azon van rajta a szinkron. Kár erre a lemezt pazarolni. Majd gépen megnézi...
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák