Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pierre75

    senior tag

    válasz cskamacska #2 üzenetére

    Kocajátékos vagyok, C64-en pár percet elhülyéskedett az ember a Defender of the Crown-nal, aztán éveket babrálta a Storm across Europe-ot. Minden fotelstratégának megvan a maga favoritja, nekem a SAE volt. Reméltem lesz pc-re is, hát nem. (A Hearts of Iron nem vált be.) A Shogun Total War játékmenete novum volt 2000-ben, de az majd a Medieval részeivel tudott lekötni. 2001-ben minden hibája ellenére tetszett a Sudden Strike és 2017-ben nem bántam, hogy leporolják. Ahogy annak is örültem, hogy a Panzer General is kapott egy ráncfelvarrást, engem az elmúlt 2 évben bizony a Panzer Corps jobban lekötött mint a Total Wars rókabőrös sorozata.
    Biztos a nosztalgia faktor miatt vágtak bele Kiadók, hogy a késő 30-asok, kora 40-esek pénztárcáját elérjék. Innováció nem kell, elég a régi receptet követni. A PC-nál már azzal elmatattam csak a skin-nekkel, míg a gyári igénytelenséget nekem tetszőre cseréltem. Azt látom, hogy a PC esetében sem gyűrűzött be Mo-ra, így az SS4 sok jóra nem számíthat.

Új hozzászólás Aktív témák