Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chub

    tag

    válasz bwoay #1073 üzenetére

    A többek által idézet mondatomnak semmi köze nincs a Sennheiserhez. Csak annyi hogy Senn topicban Sonyt reklámoztam vele. De 1 szóval se mondtam semmit a Senn-ek minőségéről és a viszonyukról a Sonyval. A mondat arra vonatkozik, hogy sokan azért nem vesznek már semmilyen Sony fülest, mert terjesztik, hogy az újabban gyártott EX70/71 nek szétmegy a nyaknál futó kábele. S mivel az a másik típusú füles, amiről írtam egész más nyakrész kialakítással bír, biztos nem megy szét. Szóval akinek a hangminőség számít, az nyugodtan kipróbálhatja a Sonyt is, hiába csökkent az utóbbi időben a márkanévhez kötődő pozitív reakciók száma. Persze ajánlott lehet az EX70/71 elkerülése...ez érthető. De ebből a termékből még nem lehet általánosítani. Mindenki hallgassa meg a szóba jövő márkák termékeit mert ahogy 1 korábbi levélben írtam, minden embernek és minden stílushoz más füles szólhat jól. Különösen ha nem birtokoltok 1 iAudio-t vagy hasonló kütyüt, amin van dB-nként állítható, legalább 3 sávos EQ.
    És hogy a kérdésre is válaszoljak, nem tudom, meddig szól a jótállás. Gyanítom hogy 1 év.
    Az én részemről, nekem a legfontosabb, hogy hogy szól a füles, hogy elég jó legyen a zajkizárása és azért megfizethető legyen. Ha ennyire dícséritek a cx300at, mindenképp meg fogom hallgatni. Már csak azért is, mert nekem a fentebb említett, új nyakrész kialakítású Sony nem megoldás, mivel szeretem ha nem csak nyakba akasztva hordhatom az mp3 lejátszómat. Márpedig azzal csak ugy volna megoldható, hogy zsebben tartsam, ha hosszabbítót használnék. De a nyakban lógó rész akkor is ott lógna, ami bizonyos elfoglaltságaimban kényelmetlen lehet.


    [Szerkesztve]

    iAudio U2, Shure E2c

Új hozzászólás Aktív témák