Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz sagajr78 #3422 üzenetére

    + PeL

    Ertem.Nos csak azert kerdeztem ra, mert gondoltam lehet en elkerultem oket.Amugy kivancsi vagyok, hogy mi a menkot arulnak majd, mert gyakorlatilag nincs semmi extra fegyver a jatekban...Az AK fegyverek helyett rakaptam az 5,56-osokra, a TR301-re azert mert tarat fejlesztettem rajta es tuzgyorsasagot, kozelre remek, valamint a Viper 5 is.Ha tovolra akartam loni, akkor ott volt a G36, igaz annak fejlesztese soran a pontossagot es kezelhetoseget fejlesztettem, igy kimaradt a jobb tavcso, de kozepes tavra elment.Soretesbol maradt az eleve elit SPAS, pisztolynak meg egy Walther 99, tuzgyorsasagra fejlesztve.Meg egy rovidebb csovu mesterlovesz, de azzal rikan lovok...
    Minden fegyvert ami elerheto volt szamomra felfejlesztettem, de ezek tuntek a leghasznalhatobbnak...

    Kepzodmenyek : az osszeallito taska listajaban meg lenne hely par egyedi kepzodmenynek...
    En pl eddig nem talaltam Mica nevu kepzodmenyt, es azt a fura nevut, amirol mar volt szo egyszer a forumban...

    Wolf kulcsa : tenyleg azzal mi van, vagy mit kell tenni, az elejen nalam volt a kulcs, es azt hiszem veletlenul valami helytelen valaszt adtam Wolfnak, utanna meg mar nem kell neki a kulcs.

Új hozzászólás Aktív témák