Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz t72killer #43 üzenetére

    Figyelj, en annyit tudok, hogy megcsinaltam kb 30-40 gepet ismeroseim koreben , teljesen mas konfig az osszes (nem 40 ugyan olyan gep) illetve az en mainem is haswell alapu es sem en, sem azok akiknek megcsinaltam, sem pedig olyanok akiknek nem csinaltam meg de tolem szoktak segitseget kerni nem jeleztek soha, hogy barmi ilyesmi problemajuk lenne, vagy ugy altalaban barmi problemajuk a win10el. Az egyetlen dolgok amivel megkeresnek neha, hogy lassu a gep, de ez MIND 5400es winyos cfg aki ilyennel megkeres. En meg az elso alpha ota hasznalom ELES rendszernek a w10-et es az egyetlen dolog amiben visszalepesnek latom az a privacy, de ugye ez ma mar egy divat (lsd telefonok) szoval ezzel nemtudok mit csinalni. Sosem volt meg sem hardware sem pedig szoftver kompatibilitasi problemam es az olyanokat sem ertem mint amit most mondasz hogy ilyen-olyan driver, mert cleaninstall utan adok neki netet, magamnak meg 2 cigit es mire vksszaerek, konkretan megvan minden illeszto automatikusan, magatol. Kicsit azt erzem, hogy egy divat az hogy fikazzuk ezt a rendszert, mikozben egyebkent egy w7et kepest minden ertelemben elorelepes (kiveve ugye a biztonsag). A frissitesi mizeriat sem ertem, hogy emberek kepesek itt kezzel valogatni, en onnan veszem eszre hogy frissult, hogy mikor bekapcsolom reggel akkor telepiti a frssitest. Nem kekhalalozik, nem szarakodik, leulok ele , megy, en meg dolgozok es viszlat. Ha nekem tud igy mukodni, nehezen hiszem el hogy masnak ne tudna, nem vagyunk akkora spanok satyaval hogy nekem kulon buildet kuldjenek a volgybol...

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák