Hirdetés
- Nem okoz az adattárolón hibát a Windows 11 augusztusi frissítése
- IFA 2025: Éles hangon
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Mégis mi értelme az Xbox PC-nek, ha limitálja a hardverválasztékot?
- Apple MacBook
- Milyen TV-t vegyek?
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- TCL LCD és LED TV-k
- OLED TV topic
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
Új hozzászólás Aktív témák
-
Allure
aktív tag
Hello dchard!
Tegnap hívott anyám, hogy tőlük egy utcával arrébb(500-600m) serényen kábeleznek a t-com szerelők egy fém doboz előtt, amit kb. 1.5 hónapja raktak oda. Megkértem, hogy csináljon róla majd egy képet, az előbb küldte át.
Én ezt egy VDSL2 szekrénynek nézem, bár nem vagyok benne biztos. Az tuti, hogy eddig egy kb 3-3,5 kmre lévő DSLAM-re voltunk kötve, mert másik nem volt a városban. Mérni még nem tudtam másnál a vonalat, de beszéltem egy-két ismerőssel és ők is mondták, hogy lassabb a szolgáltatás, mint lenni szokott. Szerintem a szereléseknek köze lehet a problémához, úgyhogy sok mindent nem nagyon tudunk tenni, várunk, míg helyreáll.
-
Allure
aktív tag
-
Allure
aktív tag
Hello dchard!
Édesanyámék Netmánia S csomagra vannak előfizetve kb. 1 éve, előtte pedig az 5 megabites csomagot használták. Semmi probléma nem volt eddig, szépen stabilan ment a le - és feltöltés kb. 10,8/1-es sebességgel. Néhány napja a sávszélesség hirtelen lefeleződött, kb. 4-5-6 megabites letöltési és 0,3-06 megabites feltöltési értékeket lehet mérni. Tegnap ment a hibabejelentés a Telekom felé és kb. 1 óra múlva kapta is anyám az SMS-t, hogy a hálózatban van a hiba, javítják. Ma reggel viszont megjelentek náluk a szervizesek, kicserélték a modemet egy ugyanolyanra (360R T1), mértek egy sebességet (kb. 6 megabites letöltést) és még megjegyezték, hogy biztos a gépek rosszak a házban és azért lassú a net. Meg persze hivatkoztak a garantált sebességre, hogy az megvan. És ennyi, ügy lezárva. Csináltam egy vonaldiagnosztikát és elég furán néz ki a bitallokációs és az SNR tábla. Utoljára még június környékén néztem, akkor nem így nézett ki. Találtam egy két évvel ezelőtti képet még az 5 megabites korszakból, azon is teljesen máshogy néz ki. A modem az általad a cikkben megadott beállításokkal megy/ment.
Itt vannak a képek: 2011 2011 2013 2013
Lehet ezzel még valamit kezdeni szerinted, vagy hagyjuk a francba az egészet? Köszi előre is a választ!
Új hozzászólás Aktív témák
- Milyen routert?
- Parkside szerszám kibeszélő
- BestBuy ruhás topik
- Béta iOS-t használók topikja
- Nem okoz az adattárolón hibát a Windows 11 augusztusi frissítése
- IFA 2025: Éles hangon
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- További aktív témák...
- Samsung UE40NU7192 101 cm / 40 4K UHD Smart TV 6 hó garancia Házhozszállítás
- LG 65NANO81T3A 165 cm / 65 4K UHD NanoCell Smart TV 6 hó garancia Házhozszállítás
- Playstation 4 Pro 1 TB + kontroller 6 hó garancia, számlával!
- LG 50NANO803PA 126 cm / 50 4K UHD NanoCell Smart TV 6 hó garancia Házhozszállítás
- Xbox One S 512 GB + kontroller 6 hó garancia, számlával!
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R5 5600 / RX 6700XT 12GB / 16GB DDR4 / 500GB SSD
- HIBÁTLAN iPhone 13 mini 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3363
- Apple Watch Series 7 45mm GPS+Cellular, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Bomba ár! Acer Aspire E5 - i7-7GEN I 8GB I 128GB SSD I 15,6" FHD I Nvidia 2GB I Cam I W11 I Gari!
- Bomba ár! Dell Latitude 7370 - Intel Core m7 I 8GB I 256GB SSD I 13,3" FHD I Cam I W10 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest