Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Somatom

    veterán

    válasz moleculez #35 üzenetére

    +1
    Tényleg tök jó lenne ezeket a lehetőségeket kivesézni. Nem is értem, hogy ez eddig miért nem történt meg, ha már van Samsung blog.
    A tabletem látja a Samsung tizen tévét, tudom vele kezelni és a tartalomátküldés is müxik.

    A telóm hívásait úgy-ahogy tudom kezelni a tabon. Nagyon szeretném használni ezt a ficsőrt, de csak külső eszköz által létrehozott Wifi hálón működik. Közvetlenül a teló és a tab között nem tudtam összehozni. A kamionban nincs routerem, ezért lenne jó közvetlenül.

    A tab tudna lenni a teló DeX -e, amit szintén jópofa ficsőrnek tartok. Sajnos, ezt nem tudtam kipróbálni, mert min. 10 -es Android kell hozzá, viszont más okból, telón még 9 -en vagyok, nem engedem frissülni.

    Van még sok okosság a Samsungokban. Pl. a töltöttség 80% -os maximalizálása, vagy a SmartThings, Tasker integrációval. A SmartThings alá bevihetők pl. Tuya eszközök.
    Vagy, ott vannak a DeX és az Android többablakos módja közti különbségek.
    Szvsz. lenne miről írni a témában.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

  • Somatom

    veterán

    válasz moleculez #35 üzenetére

    Ma kaptam nagynénémtől "tévéidőt" :) , úgyhogy kicsit tudtam tesztelni. Van vmi odaérintéses, NFC párosítás, de ezt nem tudtam életre kelteni (vszínűleg user error). Ennek hiányában a tévé távirányítójával egy gombnyomással engedélyezni kellett az összekapcsolódást. Utána már a tableten lehet kiválasztani, hogy mit szeretnék. Tud a tévé távirányítójaként működni és persze tartalomátküldésre is van lehetőség. A képernyőtükrözés is símán ment. Van lehetőség a képarányok összehangolására. A fórumot próbáltam, teljesen jól jelent meg a tévén. Persze, van némi késés a HDMI -hez képest. Kíváncsi lennék a késésre Lanon, de sajnos, nincs kompatibilis Lan adapterem.
    Szvsz. Samu ökoszisztémán belül elég flottul működik a tévé - tab összhang.

    [ Szerkesztve ]

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

  • -Maci-

    őstag

    válasz moleculez #35 üzenetére

    Ezt nem tudom pontosan.
    Viszont van egy "Samsung Flow" nevű, gyári app, ami direkt ezért lett kifejlesztve. Viszont én még ebbe nem ástam bele magam.
    Mindenesetre a samsung browswer és a health app (az óra kérdésre válaszolva) szuperül együtt működik.:K
    Egyelőre eddig jutottam ezzel kapcsolatban :B

    If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

Új hozzászólás Aktív témák