- Milyen TV-t vegyek?
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Vezetékes FEJhallgatók
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- Karnyújtásnyira került a PlayStation 2-től a Nintendo Switch
- Milyen processzort vegyek?
- TCL LCD és LED TV-k
Új hozzászólás Aktív témák
-
movax
őstag
válasz LyonnaisFan1 #2076 üzenetére
Én kézbe venném és kicsit megnyomorgatnám a telót és a képernyőt, de sanszos, hogy hardveres gond van itt.
-
movax
őstag
válasz gyulaszu #2017 üzenetére
Kicsit utánanéztem ennek a dolognak, és azt találtam, hogy ha nincs valamilyen működési anomália update után, akkor értelmetlen a gyári visszaállítás, mert nem hoz semmi pluszt. Különben a hivatalos update-folyamat része lenne. De pszichológiai trükknek rendben van, ha megéri az embernek a telefon újra belakásának kényelmetlenségét.
-
movax
őstag
Innen próbáld a BSG-verziót, tökéletesen működik minden része.
-
movax
őstag
Abszolút megéri, eléggé veri a gyári appot, főleg kevés fényben, portré-módban, videóban (van pl. 60fps). Innen leszedheted, győződj meg róla a saját szemeddel.
-
movax
őstag
Lejött, felment, működik, minden rendben. Nem csináltam gyári visszaállítást update után.
-
movax
őstag
válasz metalstorm #1459 üzenetére
Ez olyan, mintha azt mondanánk, hogy miért veszel Ford Focust, vegyél inkább Ferrarit, mert az jobb, a Focus szar. Hát mert a Ford sokkal olcsóbb és tökéletesen teszi a dolgát. Nem tud 360-nal menni, nincs 6000 köbcentis motorja, nincs benne fehér struccherebőr-ülés és XVII. századi portugál hajóroncsfa-berakásos pezsgőhűtő, de egy teljesen használható autó.
Itt a fórumban igen erőteljesen az van, hogy ahogy a Mobilaréna letesztel egy telefont, a kommentelők pedig azonnal elkezdik szidni, ócsárolni és morognak, hogy "igen, de bezzeg az XY telefon ennél sokkal jobb, ezt ne vegye meg senki". Közben egy csomó másik ember MÉGIS megveszi és elégedetten használja. -
movax
őstag
-
movax
őstag
Gcamet tett valaki erre a tellára? Melyik verzió működik? 8.3-ast (?) próbáltam, de nem megy rendesen.
Új hozzászólás Aktív témák
- Milyen TV-t vegyek?
- Otthoni hálózat és internet megosztás
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Képek az Asus Zenfone 12 Ultráról
- Xbox Series X|S
- AMD GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Debrecen és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Politika
- Vezeték nélküli fülhallgatók
- További aktív témák...
- iKing.Hu - Samsung Galaxy S24 Ultra - Titanium Black - Használt, karcmentes állapotban
- iking.hu - Apple iPhone 14 Pro - Silver 100% Akku - Használt, karcmentes állapotban - 3 hó gari
- iking.hu - Sony Sepia 1 VI - Khaki Green - Karcmentes, kipróbált állapotban - 3 hónap garanciával
- iking.hu Samsung Galaxy Z Fold 6 - Navy Blue - Használt, megkímélt állapotban - 2027. 09. 24.-ig gar
- APPLE IPHONE 14 128GB / 100% AKKU / KÉK
Állásajánlatok
Cég: Marketing Budget
Város: Budapest