Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mike88

    senior tag

    A héten kaptam meg egy Kingsing W8-at, ami hardveresen tök ugyanez. Először lerendeltem, úgy gondoltam az 1GB nekem elég lesz, mert játszani nem akarok, lényeg, hogy a böngészés gyors legyen (amire sokan azt mondják elég az android, android hadilábon áll a flashel. Van! Tény, én nem tudok a részletekig belemenni, mert nem értek hozzá, de sok androidos eszközöm volt s van is, bizonyos oldalaknál a lejátszás kínkeserves, előfordul, hogy többször rá kell bökni a teljes képernyőre, mire észreveszi stb. Silverlight nincs, beépülő vlc nincs online tv-khez stb.) szal na... mindannyian tudjuk, hogy nem egy teljes értékű böngésző, több böngészőt kell használni, attól függően, hogy milyen weblapot akarunk helyesen megnyitni.
    Azért is gondoltam, hogy elég lesz, mert használtam már win7-et 1GB RAM-al, gondoltam a win 8.1 sem ad rosszabb élményt.
    Miután leadtam a rendelést, elolvastam, hogy mit írnak (írtok) a kingsing w8-nál, majd azt is, amit itt írtatok, s baromira elvettétek a kedvemet, már annyira nem vártam a tabletet, sőt azon gondolkodtam, hogy tudom elpasszolni beszer.áron. 1 hét után azt kell, hogy mondjam, hogy nyaljatok sót! :) (kinek nem inge...)
    Nagyon nagy lezserséggel biztosra állítottátok, hogy az 1GB RAM kb. semmire sem elég. Én ennyire nem vagyok bátor, hogy látatlanba bármit is megítéljek.
    Baromira gyors tablet, nincs egy döccenés sem, böngészés is gyors, én nem vagyok az aki egyszerre 6-7 oldalt tart nyitva, max. 1-3-t s ez a hardver erre elég is. Játszani nem nagyon szoktam, pár egyszerű játék van fent, mahjong, pasziánsz, de azért gondoltam feldobok egy egyszerűbb 3D-s játékot is, hogy mégis mit bír "alakítani". (Despicible me) tökéletesen fut, nincs lassulás, akadás stb, ami 4 androidos kütyümből 1-ről ha elmondható ennél a játéknál. Közben youtube-on erről találtam is teszt videót, ott megtekinthetitek.
    Úgyhogy ha valaki böngészésre, levél olvasásra, közösségi oldalakra, ilyesmire szánja, annak én úgy gondolom elég. S ugyan a pipo w4 most csak 99-111 dollár, de nem bánom azt a plusz pár dollárt, mert a kingsinghez adtak bill. tokot, érintőceruzát, amit eddig hülyeségnek tartottam, de asztali nézethez jól jön, állványt, usb hubot, jó minőségű lapos usb kábelt, eu(!) töltőt, egy ótvar sz-r fülhallgatót, s egy plusz védőfóliát.
    Aki HTPC-t akarna belőle, az még várjon ezzel egy kicsit, mivel érkeznek a miniPC boxok s stickek is Intel-el szerelve.

Új hozzászólás Aktív témák