Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Blindness

    csendes tag

    válasz tiv83us #243 üzenetére

    Köszönöm az ajánlást, természetesen az üzenetem előtt átfutottam a fentebbi okfejtéseket, így a tiedet is. Van benn ráció, de az igazság az, hogy ilyen alapvető feladatok ellátására, illetve információk beszerzésére ezer más (egy közönséges TV újság [lehet online is - port.hu] például az említett előnyök igen nagy hányadát lefedi, de a többire ott az e-mail, telefon, stb.) médium alkalmasabb a faszbuknál. Hogy csak egy okot említsek, nem kell tengernyi hülyeségben kutatni a használhatót. Értsd: Nem kell 30 új "partyfoto" kommentjének a lájkolására írt kommentjei, és az ebből alapított 10 agyament csoporthoz csapatlakozók listája felett átgörgetni, hogy megtudd, hogy Queensryche koncert lesz Budapesten. Persze, le lehet egyesével tiltani a nem kívánatos elemeket, de egyszerűbb, ha inkább a megfelelő módon próbálja az ember megszerezni a kívánt információt.

    Másfelől az, hogy magam sosem regisztráltam erre a phishing oldalra, nem jelenti azt, hogy nem ismerem. Láttam már több ismerősömét is, mert persze mind nagyon rá van kattanva, részemről ettől még taszító az egész.

    Álláspontom tehát változatlan, kívánom minden lájkolónak, hogy száradjon el az eper a farmján. :P

    [ Szerkesztve ]

    Confusion will be my epitaph...

Új hozzászólás Aktív témák