H​i​rd​etés​

2017. november 23., csütörtök

(#1) Z10N

Z10N
(PH! addikt)

Ideje volt mar, mivel egyes mediaboxok mar a 6K-t promozak jelenleg (mellette az "elavult" 4K-val) :D

# sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

(#2) erer1000

erer1000
(senior tag)
LOGOUT blog

imádom a képernyővel /monitorral/tv-vel való promókat nézni, mert bármilyen jót mutatnak, amit látok az max olyan mint a jelenlegi monitor/tv-m.

szóval ha azt mondom, de jól néz ki amit látok
igazából a saját monitoromnak bókolok :C :C

____________________ n=0 to ∞ ∑ ℕ = -(1/12) _________________________ Sony Ericsson W200i->Tmobile Vairy Touch->Alcatel OT 806->Huawei ascend Y200->Nokia Asha 302->HTC ChaCha->Blackberry Q10->Blackberry Priv

(#3) Sleed

Sleed
(fanatikus tag)

Apro megjegyzes: Augusztus ota a ceg hivatalos megnevezese Arm es nem ARM. :B

(#4) Chepany válasza erer1000 (#2) üzenetére

Chepany
(őstag)

Ez már nekem is volt eszembe sokszor. :P

(#5) azbest

azbest
(PH! nagyúr)

Szóval kamu HDR, avagy hogyan játszon az eredeti tartalom torzításával, hogy a vacak kijelzőn is legyen vakítás.

(#6) aprokaroka87

aprokaroka87
(PH! kedvence)

Szóval olyan vad lesz hogy az éles képpel széjjel kaszaból mindent?

(#7) enginev3.0 válasza aprokaroka87 (#6) üzenetére

enginev3.0
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Itt már vágni fogja az ujjad a kijelző

Logitech <3 ll Én nem szeretem az almát és ennek nagyon örülök, mert ha szeretném, akkor megenném, pedig utálom ll Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#8) snake1977

snake1977
(őstag)

Nekem a kontraszt arányok taglalásánál egyből az ugrott be hogy itt az amoled kijezőknek kedvez majd a technológia, azért kiváncsi leszek mit fog villantani ez a technika ha már kézzelfogható lesz számomra is, legalább megtekintés szintjén.

(#9) O_L_I

O_L_I
(őstag)

Olyan kívácsi lennék, hogy PC-s mértékegységek mentén milyen teljesítményt hoznak ezek az Arm (nekem nem tetszik kisbetűvel az ARM) GPU-k

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.