Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Frawly #77 üzenetére

    Látom, hogy valahogy nagyon ellene vagy az egésznek és érzelmi alapon közelíted meg.

    Érdekes megállapítás, mert egyrészt már bőven a nagy hype előtt is kipróbáltam párszor meg inkább racionális alapon kérdeztem rá a célcsoportra. Akkor én is úgy használtam, mint most a kezdők, hogy igazán nem tudtam hová tenni sok dolgot és nem értettem, hogy nem kezdőknek való dolgokat mi értelme van megcsinálni ilyen kezdőknek való GUI-s formában. :F

    Azt még most is vallom, hogy igazán kezdőknek nem Debian alapú disztró való(mármint Ubuntu vonalon kívülire gondolok), mégis sokan használják talán*, engem kicsit zavar, hogy senki nem tudja igazán, ki a célcsoport és miért kellenek ezek az opciók GUI-ban a disztróba. Ha csak nem amiatt vannak benne, mert Antix skinezve. Szóval ha az értetlenség érzelmi alapú, akkor úgy közelítem meg valóban. Jelenlegi ismereteim alapán, ha valóban nem tudnék a Mint-tel kutyulni valamit, akkor is inkább Debian meg terminalos megoldások. A régi MX-ben is kifejezetten érthetetlen volt a install helper sok opciója, mert akkor is kezdő fejjel gondolkodtam.

    *DW csak érdeklődést számol

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák