Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BaluC

    Modder

    Bocsánat előre is, de ez a véleményem!
    Akinek nem inge, ne vetkőzzön gatyára!
    NEM kell elolvasni, reagálni sem,
    de ha legalább megfontolod, vagy elgondolkozol a dolgon, akkor már megérte!

    Nem CSAK erre az esetre értettem és írtam a megfogalmazott nemtetszésemet. Csak pont egy olyan pillanatban sikerült olvasni a reakciókat, amikor hangot is adtam a véleményemnek és nem csak lenyeltem (mint már többször).

    Ebből úgysem jövök már ki "jól", így belemegyek:
    Nem kell, hogy ujjongjon mindenki, sőt! Simán és normálisan IS lehet "nemtetszést" nyilvánítani.
    NEM csak ennél a gépnél, hanem több itteni (Logout, PH, Fórum, Blogok) felületen találkoztam már ezzel a jelenséggel, hogy lát(sz) egy gépet / képet / alkatrészt és azonnal mondja az "okosat" és hogy az miért X@r. Nem ritka, hogy a kép mellé a szöveget sem olvassa el, és úgy szól be a készítőnek.

    Senkire sem sértődtem meg, nem haragszom konkrét személyre, mert ez a Te / Ti véleményetek. Azzal nincs gondom, csak a közlés stílusával (Talán ez a megfelelő szó) van gondom!

    Építő jellegű kritikával, tanácsokkal, kérdésekkel, normálisan megfogalmazott véleményekkel NINCS semmi bajom. Sőt!
    Nem is a saját munkámra mondott vélemények miatt jeleztem nemtetszésem, mert azt én elkönyvelem és kész. Hanem azzal van gondom, hogy több (profi) modder társammal beszélgettem az utóbbi években és eddig (szinte) mindegyiknél előkerült valahol a téma, hogy minek tegyük fel Magyar oldalakra / honlapokra a munkáinkat, hogy ha a végén még MI érezzük rosszul magunkat, mert készítettünk valamit.
    Az csak egy másik érdekesség, hogy amikor pont azt a művet valahol díjazzák, akkor mélyen hallgat / lapít az illető.

    Minden moddernek vannak "erősebb" és "gyengébb" munkái de ez NEM mindig a Modderen múlik.
    A srác szerződését nem láttam, de nekem az ENT-nél előre meghatároztak és le fixáltak mindent. Attól eltérni, nem lehetett és azért néz ki így, hogy a hasára "nőtt" az alaplap, mert ezt kérték! El tudom rejteni az alkatrészeket, az nem gond, de mivel a szponzoroknak ez volt a kérése, hogy jól látható legyen, így látható minden!

    Nem tetszik? OK
    Másként / más hogyan / más technikával / más megközelítéssel kellett volna szerinted? OK!
    Egy értelmes kommunikációra nyitott vagyok! Még ha nem is az én munkám, vagy csak tanács / ötlet / technika kell. Bátran keress meg. Szoktam válaszolni és segíteni. Szinte biztos, hogy nem azonnal, de válaszolok!

    Viszont abba gondoljon bele mindenki, hogy HA valakinek a munkáját (jelen esetben az alkotását, Moddját) ócsárolod, szapulod, pocskondiázod, lejáratod, az nem esik jól az illetőnek és nem csak az Ő kedvét veszed el, hanem a hasonló affinitású társaiét is! :K

    lofagi Pontosan megfogalmazta a lényeget! :C köszönöm! :C

    [ Szerkesztve ]

    Megszállott MODDER -> http://black-mod.com -> Modder Toborzó Központ! Ujabban itt vagyok aktív

Új hozzászólás Aktív témák