Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pulutodurumo

    őstag

    válasz BaluC #8 üzenetére

    Nem kérdés hogy megdolgozott vele a késztetője, de nem kötelező hogy tessék is mindenkinek. Ha kicsit durvább példát akarnék hozni, akkor: jajjdecsunya.blog.hu

    "Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

  • VS461

    tag

    válasz BaluC #8 üzenetére

    Üdv!

    Őszintén meglepődtem a reakciódon. Az emberek vérmérséklete eltérő. Ki így, ki úgy nyilvánít véleményt. Ki dicsér, ki leszól. Kinek tetszik, kinek nem.

    Nyilván nem fog mindenkinek tetszeni egy mod. A tiéd sem, másé sem. Az nem kérdés, hogy sok melót rakott bele a készítő. De pl. (és innentől a bekezdés "szerintem") a félelmetes hírű krait ebből nekem nagyon nem jön át. Többek között, egy mérgeskígyó méregfoga nem rozmáragyar, vagy fél banán alakú. Szóval, sok meló, de lehetett volna még több, hogy kirázzon a hideg tőle. Mármint, gondolom, ez volt a cél. Annál a bizonyos Predator modnál pl. teljesen átjött, hogy "ő az", tetszett is, bexarás volt. Ez nem. Nem mondom azt, hogy ezért kár volt, de...

    Amennyibe meg csak az szólna bele, szólná le a modot, aki már csinált ilyet, akkor igen zártkörű lenne a fórum ezen része. Nem beszélve arról, hogy dicsérni is csak az dicsérjen, aki már moddolt (és ez gonosz: meg moddernek számít-e, és beleszólhat-e, aki már cserélte le a házventit kék ledesre)?

    Viszont a hozzászólásodban lévő linkkel megtaláltam a te mododat is. Wow! :R

    Helicopter pilots are different... "За всю историю никто и никогда не сумел завоевать Афганистан. Hикто и никогда" - 9я рота

  • caprine

    aktív tag

    válasz BaluC #19 üzenetére

    Amit te csinálsz az már inkább művészet kategória, a számtechnika meg technika. Egy jó művészi alkotás örök érvényű, és az utókornak is szól, egy PC, nos inkább csak 2-3 év, utána már csak az "öregek" emlékeznek. Ezért nehéz a két dolgot tökéletesen összehozni.

    A multkor volt egy mod, amiben az asztalba volt beépítve a teljes PC, azt szerintem sokan el tudnák képzelni otthon. Amit te csináltál, vagy a fenti kígyó szerintem nem illik ebbe a képbe, nem funkciónális, de egyetlen műalkotás sem az. És sokan ebből az irányból esnek neki a témának, ha valami nem vált ki bennük birtoklási vágyat, ha valami nem illik a szokásos képükbe akkor legyen az bármilyen szép, drága tárgy, az rögtön sz...

    [ Szerkesztve ]

    Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

Új hozzászólás Aktív témák