Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
R.Woodoo
tag
Off téma, de kicsit kapcsolódik ide is.. Arra lennék kiváncsi, hogy a páromnak integrált 7xxx szériás dedikált gpu van a laptopjában amivel win7 alatt játszik, win 10 dx 12 alatt kifort már a driver annyira, hogy gond nélkül lássák és használják a gput a programok vagy erre még várni kell? Mik a tapasztalatok etéren?
-
bozont
veterán
Én úgy értelmezem, hogy ez a swapchain kell hogy UWP alatt működjön a két gyártó megoldása (amik amúgy egy uwp mentes játékban gond nélkül működnek).
Viszont ha jól értem, akkor a fejlesztő dönti el, hogy beépíti-e és mit engedélyez? Mert akkor ez megint egy fegyver az nV-nek a G-sync only játékokhoz. -
Messen
csendes tag
Lássuk, jól értem-e. Az AMD kiadott egy saját megoldást, és az NV is természetesen kiadott egy sajátot. Erre jött az MS, és azt mondta: "egy frászt fogok én két felé fejleszteni, támogassátok az én API-mat!" És lőn SwapChain, amivel lefordulnak a programok, és az AMD/NV meg elmehet a búsba a saját API-jaikkal.
Jól értettem? -
#85552128
törölt tag
válasz
SpongyaBob #5 üzenetére
Az AB fejlesztőjének kéne dx12 supportot rakni az rtss-be.
-
SpongyaBob
veterán
Egyébként erre lesz megoldás a későbbiekben a MS-től vagy fölösleges várni és rakjam fel az említett programok valamelyikét? Az Action!-t egyébként próbáltam, egész jó, de ha az Afterburner tudná az nem lenne hátrány..
(#6) Szaby59 Tehát akkor egy AB frissítés kellene csak és annyi?
-
.LnB
titán
Féltem nagyon ettől az UWP dologtól, mert a korábban megjelent játékokkal volt sok baj. Ezért el is terveztem, hogy megvárom a Forza 6 Apex-et, az jó teszt lesz mind az UWP, mind a DX12-re vonatkozóan. És nagyon pozitív lett a dolog. Szépen fut az Apex, nincs vele semmi gondom. Viszont, én úgy emlékszem, hogy az Apex beállításai között már ott van a Vsync kikapcsolásának lehetősége. Nem kapcsolgattam de akkor az még nem működik míg nem patchelik?
-
Pocok256
veterán
Gondolom fps kijelzés még mindig nincs ...
-
icp1970
senior tag
"(NVIDIA Optimus és AMD Enduro) operáló notebookok felhasználóinak most sincs szerencséje, ugyanis számukra az új UWP Swapchain API-k még nem használhatók," na ez a gond.nem is kicsit.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- A lemondást javasolja az Intel vezetőjének Donald Trump
- Sorozatok
- Autós topik
- Megérkezett a Google Pixel 7 és 7 Pro
- World of Tanks - MMO
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Milyen SSD-t vegyek?
- Azonnali fotós kérdések órája
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- További aktív témák...
- Ikea Eilif Paraván, asztali elválasztó
- Tablet felvásárlás!! Apple iPad, iPad Mini, iPad Air, iPad Pro
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! R5 5600X / RX 7600 / 32GB DDR4 / 1TB M.2 SSD
- Apple iPhone 16 Pro Max - Desert Titanium - Újszerű, Karcmentes,256GB
- LG Gram 14 WUXGA IPS i7-1360P 5.0Ghz 12mag 32GB DDR5 1TB SSD Intel Iris XE 10óra Akku Win11 Garancia
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest