Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kruci09

    csendes tag

    Sziasztok!
    Tanácsokat szeretnék kérni.
    Ekellett vinnem szervizbe a telom mert az app2sd felrakása és egy rendszervisszaállítás után nem tudtam marketről letölteni és nem votlak prgik a telon csak az alapok. elvittem hát szervizbe felküldték pestre az lg márkaszervízbe és pénteken meg is jött a telóm új alaplappal nagy örömömre met 2.1 került a telómra. hát hamar lelankadt a lelkesedésem mert ahogy elkezdtem felfedezni a telóm nagyon osk minden nem tetszett. felkerült egy facebook for lg program ami nem épp a legjobb facebbokos alkalmazás, értesítéseket nem mutat és ahányszor fellépek vele a 2. kezdőképernyőre kikerül egy widget még akkor is ha vann ott más. ami elég idegesítő. felkerült a sims 3 ami elinditás után és miután megjelenik az" EA" logo kilép, így nem nyújt túl sok élméyt. marketom az eredeti verzio ami sajna (nem ugy mint 1.6nál) nem akarja frissiteni magát az ujra. ezekel még azt mondom megbékélnék de a LEGNAGYOBB GONDOM AZ: h amiért elcsestem a telóm(h memo karira menjenek a progik) az ugye 2.1en alapnak kéne lennie...na de pufff. nincs ilyen lehetőségem.igazából nem nagyon akarok beleturni a teloba mert nem is értek hozá anyira és most is megcsinálták garira a telot annak ellenére h ez gari vesztéssel jár.(következő álmokgutásom alkalmával nem hinném h ujra ingyen meguszom) így megoldást keresek ezekre a problémákra:
    - sd-re telepítés. -
    "facebook for lg" törlése esetleg frissitése.
    -market frissitése
    -sims 3 játszhatóság megoldás

    A szoftververzió: 2.1-update1

Új hozzászólás Aktív témák