Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #78600448

    törölt tag

    válasz #04824576 #38 üzenetére

    Itt nem csak az van, hogy az AMD sz@r az Intel jó.

    Az AMD tett szert előnyre teljesítményben a Bulldozerhez képest az tény és való.

    Az Intel ülve babérjain a Ryzen megjelenéséig gyakorlatilag finomhangolta a processzorokat generációról-generációra így teljesítmény tényleg nem volt lényeges teljesítmény növekedés, ha volt is generációnként +5-15%.

    A bibi ott kezdődik, hogy az AMD-nek több piaci részre is be kéne törnie. (Szerver, laptop akár smartphone.)

    Aláírom, az AMD APU-i engem is megvettek a játékos teljesítmény rajtuk egészen kellemes.

    De, ameddig nincs annyi részesedésük több térről, szerinted át fognak állni AMD-re a gyártók?

    Úgy legyen én is szeretem a piaci versenyt, de ez azért a 2 cég felől elég hosszadalmas folyamat lesz a teljesítmény finomításokon kívül.

    Nagyon kellemes lenne, ha az árak emberi szintre mérséklődnének, mert rengeteg cikket-olvasmányt néztem itt 2006-2017-ig és gyakorlatilag siralmas, hogy miként változtak az árak a PC alkatrészeknél az évek alatt.

    Hogy ON is legyek, biztonsági rések ide vagy oda, az emberek többsége őszintén szólva lesz@rja mi megy a gépében.

Új hozzászólás Aktív témák