Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pengwin

    addikt

    válasz dqdb #18 üzenetére

    1. Nekem kell a taktilis visszajelzés, szeretem. Volt billentyűzetes androidos okostelefonom, ott szerettem meg, a méretéhez képest nagyon jó volt. Szóval lineáris kapcsolók kilőve.
    2. Barna kapcsolós, ISO kiosztású billentyűzetet nagyítóval kellett volna keresnem az árkategóriában ahol nézelődtem. Kék vagy piros volt a választék nagy része, vissszajelzés miatt maradt a kék.
    3. A kék Outemu hangja egyenlőre nekem tetszik (még ennyire jó billentyűzet sem volt a kezeim alatt, de majd megy feljebb az igényszintem, így szokottt ez lenni).
    4. De ha mégis megunom a mostani kapcsolókat, akkor megy bele egy adag Gateron (vagy más jobb minőségű) barna (vagy más taktilis) kapcsoló. Mert ezen csak dugdosni kell a kapcsolókat. Ez is belejátszott a választásba, hogy ezzel a billentyűzettel nem kellett magam elkötelezni egy kapcsoló mellett, ami lehet nem tetszik meg.

    [ Szerkesztve ]

    Üdv, pengwin

  • SunMount3r

    nagyúr

    válasz dqdb #34 üzenetére

    Én mióta bejött ez a "fekete színű legyen minden" mánia (tán a 2000' évek eleje felé) nem értem és hangoztatom, hogy mennyire ésszerűbbek voltak még a kissé sötétebb szürke alapszínű billentyűzetek is.
    De ezt kb. minden billentyűzetes hír kapcsán elmondhatom (és ha úgy jön, akkor el is fogom :D ), mert kb. 99% hogy a billentyűk színe fekete.

    Kellene valami "billencsahsználó közösségi" Word Wide összefogás, valami online felméréssel, amit a gyártók rövidlátó szemüvegére lehetne a végén akasztani, hogy végre szokjanak le erről a hülyeségről :D .

Új hozzászólás Aktív témák